Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki nem a saját babájat...

Van aki nem a saját babájat látja a legszebbnek?

Figyelt kérdés
2017. szept. 10. 08:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Kizárt :-)
2017. szept. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Persze, nem vagyok vak, észreveszem ha egy baba/gyerek szebb nála,

de a "nekem te vagy a legszebb" nem is (csak) külső szépségre utal, hanem annyit tesz: a szívemnek te vagy a legkedvesebb.

2017. szept. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem van, aki tudja, hogy a másik gyerek szebb, de neki akkor is a saját babája a legszebb.
2017. szept. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
8-10 honapos koraig nem lattam szepnek, de szerintem nekem valami a szulesnel felresiklott, nem volt rozsaszin kod. Utana ido volt, mire el kezdtem szepnek latni, pedig mondtak, hogy milyen aranyos. Most 1,5 eves, es gyonyorunek latom, nem hiszem, hogy van gyerek, aki jobban megerintene lelkileg, ha ranezek.
2017. szept. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

A lányom úgy nézett ki mint Danny DeVito, a fiamat Jabbának hívtam, az első pár héten még pattanásokkal is tele volt szegény..

Időbe telt, de kikupálódtak, bár most sem őket látom a világon a legszebbnek

2017. szept. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Én láttam, ha más gyereknek arányosabb arcvonásai voltak, de az én lányomon látszott valami plusz, amitől szebbnek láttam. Nem azért, mert szerettem, hanem mert szerettem rajta a saját és a párom vonásait, na meg volt rajta valamilyen extra kisugárzás. Amitől szimpatikusabb, érdekesebb, jobbfej volt, mint a másik, számomra üres és semleges gyerek.
2017. szept. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10%
Egy biztos az enyém a legszebb, dehát tényleg kis csini lett, csak amikor fintorog akkor nem szép a pofija, más esetben gyönyörű.
2017. szept. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én az elfogultak táborát erősítem. A saját gyerekeimet találom a legszebbnek. 2 hónapos kislány és 2 éves kisfiú. Tudom, hogy biztosan elfogult vagyok, de akkor is így gondolom.
2017. szept. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szépnek látom a fiam, de egy ismerős fiát sokkal szebbnek látom.

A fiamnak is megvan a szépsége és biztosan jóképű lesz, de na :)

Természetesen, benne gyönyörködöm nem másban.

2017. szept. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

#5 Ez nagyon jo volt.😂😂


Vannak szep babak de az enyem a legeslegszebb😊😊☺ Gyonyoru kis hercegem😍😙❤💝💟💖

2017. szept. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!