Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A saját gyerekét minden anya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A saját gyerekét minden anya szépnek, sőt a legszebbnek tartja?

Figyelt kérdés

2012. máj. 5. 08:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Engem még az anyám se tart szépnek.
2012. máj. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Allitolag vannak anyukak, akik total belebetegednek, h nem szep a gyerekuk, mar mint szuleteskor.

Mondjuk nem tudom mit aggodnak, akkor a legtobb gyerek eleg erdekesen tud kinezni.

2012. máj. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Nekem anyám még sose mondta, h szép vagyok. Viszont ismerek rokoni körben olyan anyát, aki nem érti, h a 25 éves lánya miért nem kell senkinek.A csaj 170 cm magas és hozzá 127 kg, arca ronda, szemüveges, füle eláll, lába 42es...Sajnálom, de...:-(
2012. máj. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem tart szépnek az anyukám. Mindig azt mondja, hogy ne aggódjak, nem vagyok szép, de legalább okos. Hát nem kicsit frusztrál a dolog...
2012. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem anyám sosem mondta,hogy szép vagyok,de azt se,hogy nem. vannak problémáim a kulsommel,amit elmondtam anyámnak akkor azt mondta arra,hogy én így vagyok tokéletes,perzse egyáltalán nem vagyok szép.
2012. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak ezt mondják nehogy megsértsék gyermeki lelkinket.
2012. máj. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
embereljétek meg magatokat, a szépség belülről fakad, és ne agyaljatok azon, hogy anyukátok miért nem tart szépnek, inkább gondoljatok bele, hogy ti szépnek tartjátok-e magatokat, és ha nem, akkor tartsátok csak!
2012. máj. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem elfogult minden szülő, az ok, amiért dicsérik csemetéik külsejét, nem más mint az önbizalmának megőrzése, lelkének épen tartása. Konkrétan gyönyörűnek meg antik szobor-szerűnek inkább nagymamám szokott nevezni, anyu csak helyeskének, aranyosnak meg manóarcúnak tart, mondjuk ilyet mások (=nem rokonok) szájából is hallottam már, szóval nem hinném, hogy kegyes hazugságnak szánta.

Nyugodjatok meg, alapjáraton elviselhetetlenül csúnya ember nem létezik, csak igénytelen. Csiszoljatok a csiszolhatón, higgyetek magatokban és máris nem fogjátok olyan kényelmetlennek találni az irhátokat.

2012. máj. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem anyu azt szokta mondani hogy féltékeny hogy ilyen szép vagyok :D hát őőőtudja...
2012. máj. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ezen már én is gondolkodtam :)Szerintem amúgy igen,de ennek inkább hormonális okai vannak szerintem,az anyák kb szerelmesek a gyerekeikbe és itt most a szó nemesebbik értelmében értem.Ez az ami miatt mindig vele foglalkoznak.Szerintem.


Viszont ismerek sok csúnya párt na ott viszont már jó kérdés hogy mit tetszett meg egyiknek a másikban!?

És ismerek csúnya párt,ahol már több gyerekük vannak és ők is hipercsúnyák szegények :))) tehát még cifrázzák is.

Valszeg a "szépről" azért elég tág elképzelések élhetnek az emberek fejében.


De amúgy ismertem kegyetlen ronda gyerekeket,akik egészen normálisak lettek amikor nagyobbak lettek.

2012. máj. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!