Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak az 5 hónapos...

Mit csináljak az 5 hónapos babámmal, hogy maradjon a babakocsiban, és ne bömbölje végig az utat? Ha tehetném már a boltba se mennék babakocsival.

Figyelt kérdés

Kényelmes, nagy babakocsink van, mégis elkezd benne feszelegni, és aztán kezdődik a hiszti. Mindig viszem a kedvenc játékát, megemelem a háttámlát, hogy kilásson, nem kapkodom ki, ha nyöszörög, még sincs semmi eredmény.

Mit tegyek? Levegőzni csak kell...


2008. okt. 20. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet,h butaság,de én mindig akkor teszem a kocsiba ha jóllakott.Mi nálunk is elég gázos a babakocsis közlekedés de így ki tudom küszöbölni.Ja meg inkább kenguruba viszem,ha több időt akarok a boltba tölteni,mert úgy nagyon el van.
2008. okt. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Már nagyon elvagyok keseredve, hogy csak az én gyerekem sír a kocsiban, és (kis falu lévén), minden öregasszony kérdezi az utcán, hogy "Ugye éhes a picike?"- hát nagyon tudnám értékelni, ha csak akkor sírna amikor éhes!
2008. okt. 20. 19:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Ismerős sajnos nagyon a helyzet,csak annyiban más,hogy mi 3 hósak vagyunk,és nekem addig sír,míg el nem alszik,szerencsére ez hamar bekövetkezik, de ha megállunk,felébred és nagy a bömbölés.Nekem is elég kellemetlen,mert úgy érzem hogy én vagyok a rossz anya akinek sír a babája,pedig nem tehetek róla,egyszerűen nekünk rázódnia kell a popsinak.Sajnos pont ezért igazán jótanácsot nem tudok adni,főleg 5 hósan mnár annyit sem alszanak.
2008. okt. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Legyél türelmes vele, minden baba sír a babakocsiban. Nálunk 1 hónapig tartott, utána abbahagyta, mert rájött, hogy úgysem vesszük ki. Mással ne törődj, azt gondolnak, amit akarnak. Menj eleinte olyan helyekre vele, ahol nincs akkora "közönség". Nagy kitartást kívánok hozzá.
2008. okt. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is 5 hósak vagyunk és ugyanez megy nálunk is séta közben. Bírom egy darabig, kap cumit de azt is kiveszi már a szájából, játék nem érdekli. Majd a végén ált. kiveszem és be a kenguruba és sétáltatom az üres babakocsit:-))) Vagy leülök vele egy padra , az ölembe veszem és nyugiba názelődik élvezi a jövés-menést.De mi lesz ugye télen???? Remélem ha már tudnak rendesen ülni jobban ellesznek a babakocsiban is....
2008. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is 5 honapos a babám és 3 honapos kora ota sír a kocsiban.Én mindig kiveszem mert tudom hogy nagyon érdeklődő és mindent látni akar.Ha álmos akkor a cumival elalszik és ha felébred most már nem sír.Én amondó vagyok hogy avval ha biztosítjuk a gyereknek azt amire vágyík avval nem kényesztetjük el csak bizalmat kapunk tőle hogy mindig ott vagyunk ha segítségre van szüksége.Persze most már minden rendben,sokszor nézelődik a babakocsiban de ha megunja jelez hogy ki szeretne szállni.Akkor leülök vele egy padra fél órát nézelődik,elfárad tőle és visszarakom a kocsiba,cumi és már megyünk is tovább.Szerintem sürün vedd ki ha azt kéri és a lehetőségek is adják és hidd el nem fog ugy maradni(sirosan a kocsiban) Ez most egy ilyen időszak...lassan rá fog jönni hogy milyen jó is az ha pihenhet.
2008. okt. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia nálunk is ezek a gondok vannak.Már nagyon félek mikkor valahová menni kell.Mi most 4 hónapossak vagyunk,sajnos mindent énis kipróbáltam már de hiába.Sokszor annyirra sír hogy kikel vennem a kocsiból,és reggel 7 órakkor még nagyon hideg van mikkor viszem a kisfiamat az oviba.Nagyon reménykedek hogy hamarossan ülni fog és akkor talán ellesz.A kisfiam is pont ilyen volt nem használtuk a babakocsit csak 2 hónapot.Kíváncsi vagyok milyen ötleteket írnak,mert én már kifogytam belőle.
2008. okt. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi csajok!
2008. okt. 21. 09:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Ilyen idős korban velünk is ugyanez volt a helyzet. Amikor fekvő helyzetben volt a babakocsi orditott, próbáltam fél ülésbe rakni, szintén orditott, majd teljesen felemeltem a háttámlát, de ugye magától még nem tudott ülni, de olyan jól érezte magát, hogy szinte hihetetlen. Látot mindent, hallotta, mi zug, madarak csicsergését, milyen autó megy el mellettünk stb.

Most 7 hónaposak vagyunk és amikor veszem elő a babakocsit, szinte repked a boldogságtól, hogy megyünk.

Kitartás! Hamarosan nyugis lesz a Ti babátok is.

Kellemes babázást!

Üdv.

2008. okt. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat!
2008. okt. 21. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!