Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy 5 éves fiú...

Normális, hogy 5 éves fiú gyerek az anyukája cicijét fogdossa elalvás előtt? Magyarázat:1,5 éves koráig szopott.

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Anyuka valamit nagyon eltolt!!!!
2010. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem, nem normális. Valóban eltolta anyuka.
2010. máj. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Ebben szerintem semmi rossz sincs. Ismerős kisfia is 5 éves, és még elalvás előtt szopik. Ebben sztem nincs semmi kivetni való. Én nem akarok addig szoptatni, max. 2-2,5 éves koráig(most 15 hós), de ez mindenkinek a magánügye.
2010. máj. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Kedves utolsó, olvasd el rendesen a kérdést. A gyerek 3 és fél! éve nem szopik, de fogdossa az anyja mellét. Bárki bármit gondol, vagy csinál, ez NEM normális.
2010. máj. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Kedves utolsó előtti az sem normális hogy ismerősöd kisfia 5 éves, és még elalvás előtt szopik. És az sem, hogy fogdossa az anyuka cicijét az öt éves gyerek, apukának kéne fogdosni nem a gyereknek.
2010. máj. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Jesszus! 5 éves gyereket szoptatni? Nem normális. Nemrég mutattak olyan anyukát a tv-ben, aki még a 9 éves gyerekét is szoptatja. Mi a hála istennek???? Jó, hogy nem 20 éves koráig akarja szoptatni. Uram Atyám!

De az se normális, hogy fogdossa, még ha nem is szopizik. Tényleg apukának kellene fogdosni, nem a gyereknek!

2010. máj. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Számomra is megdöbbentő,amikor azt hittem hülyéskedik vissza kérdeztem,és poénra vettem,majd lehurrogott a csajszi,hogy ez teljesen normális szoptatott gyerekeknél,de mivel én nem szoptattam,ezt nem is tudhatom.
2010. máj. 26. 20:10
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem normális. Tesóm 2.5 éves koráig szoptatta a kisfiát, de mikor megmondta neki, hogy anyának fáj, akkor abba hagyta magától és nem is szopott tovább. Egy 5 évesnek azért már elég értelmesnek kellene ahhoz lenni, hogy nem csinál ilyet. Persze a szülőnek is, hogy elmagyarázza, hogy ez nem normális dolog!!
2010. máj. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!