Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy az új kádban...

Mit tegyek, hogy az új kádban is pozitív élmény legyen a fürdés?

Figyelt kérdés
Új kádat kellett vennünk, mert kinőtte a másikat. Én nagyon szerettem a régit, praktikus, és könnyen lehetett benne fürdetni. Olyan a kialakítása, hogy megtartja a babát. Jó kedve volt, és csapta a vizet, de mióta 'sima' kádja van sírással zárul minden fürcsi, és közben is feszeng. Hiába fogom, nem érzi magát biztonságban.
2017. márc. 13. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Kaphato babauloke kadba. Lehet h azzal kenyelmesebb.
2017. márc. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Nekem sosem volt eredetileg formázott kadam, pont ezert h ha nagyobb, ne kelljen cserelni. Pici kora ota vettem mindegyik gyereknek beülőt bele es tökéletesen bevált. :)

Aztán mikor mar tudott magátol ülni, kivettem.


(Ilyet, mint ez pl)

[link]

2017. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet te félsz és attól feszült a baba is?
2017. márc. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Mennyi idos baba?

En 3 hos koratol a nagykadban furdettem a gyerekeket.annyi vitet engedtem csak,hogy el tudjam fektetni a kadban,igy nem kellett fognom.3 gyerekbol 2 pl akkor hagyta abba a sirast furdetes kozben,mikor elhagytuk a baba kadat.

Ha mar szeoen tartottak a fejujet,akkor hasra raktam oket.a kezem mindig ott volt a fejenel,hogy ne bukjon bele a vizbe.

Probald ki,hatha igy nem sirna.

2017. márc. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
5 hónapos lesz hét végén. Azért volt kicsi kádja, mert így a hideg hónapokba télen könnyebb volt a szobát felfűteni, és nem volt nehéz ki-be cipelni vízzel együtt. Próbáltam vele fürödni a nagy kádban, de akkor is sírt végig. Megpróbálom hason fürderni, ha nem válik be veszek a kiskádba olyan műanyagot. Köszönöm a válaszokat! :)
2017. márc. 14. 06:41
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
Mi is hason fürdettük és imádott lubickolni. Mikor lecseréltük a kádat meg főleg mert volt elég helye pancsolni. Hason fekve mindig játszott a kezével (simogatta a kád alját, pacskolta a vizet ilyesmiket játszott). Csak hajmosáshoz fordítottuk meg de azt utálta is. A hason fürdetés szerintem is nagyon jó megoldás érdemes kipróbálni.
2017. márc. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!