Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 39+3 hetes vagyok és nincs...

39+3 hetes vagyok és nincs neve a kislányunknak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nincs olyan név,amire rámondanám,hogy na ez az,ez a tökéletes.Vannak ötleteink,de nem érzem igazinak,pedig már eléggé sürget az idő.Tudtok kicsit segíteni?Van már két tesó,a kisfiunk Kornél és van egy Lujzink is.Ezekhez stílusban hasonlót keresünk.
2017. szept. 11. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Ezt nektek kell tudni, érezni... kicsit nehezen hiszem el, hogy egy nevet nem tudtok kitalálni:D


Nekem a Loren a No.1, lehet te a falra mászol ettől a névtől... másik kedvencem az Anna.

2017. szept. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Lenke, Odett, Antónia, Frida, Zsanett, Csilla, Franciska, Rebeka, Karola, Inez, Janina, Lívia, Polla, Regina
2017. szept. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Nekem az Olivia es az Adel a favorit :)

Szerintem fogjatok egy naptart es a ferjeddel nezzetek at ujra. Probalgassatok a keresztneveket a vezeteknevhez es hatha valamelyiknek megtetszik a hangzasa :)

2017. szept. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Luca passzolna szerintem.


Kisfiunk lesz, ha lány lett volna Julianak neveztük volna. Listás volt meg: Zita, Blanka, Eszter és az Enikő név


Nagy kedvencem a Róza név, de nem passzol a vezeteknevhez.

2017. szept. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

A mi kislányunk Kinga lesz.

Off:nálunk az a szokás,hogy fiú nevet is kell "bemondani" szülés előtt(hiába hogy hónapokon keresztül kislányt látnak az ultrahangon...)na azt eddig még nem sikerült kitalálni.

Lehet mondom majd a fiam nevét,nemigen járnak utána... 😀

2017. szept. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Lujzi, Kornél, Anna:)
2017. szept. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Viola😍
2017. szept. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Hú, és még azt hittük, hogy mi vagyunk lemaradva, hogy nincs nevünk, pedig én még csak 29 hetes vagyok. :D

Lujzához a Szonja ugrott be, a Kornélhoz meg a Zita.

2017. szept. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!Vannak neveink csak nem érezzük igazinak,de majd ha meglátom a kislányomat biztos rögtön tudni fogom,hogy az a neve:)

A listánkon van például az Olívia,Szonja,Lili,Róza és a Luca is.Vannak még ezeken kívül.Sok olyat írtatok ami nekünk is tetszik.A Lucát imádnám,de nagyon Lujzás,majdnem ugyanaz és nem szeretném összekeverni őket.

2017. szept. 11. 21:40
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
Lujzához a Sára ugrott be rögtön.
2017. szept. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!