Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mondogatja ezt a hasfájást?

Miért mondogatja ezt a hasfájást?

Figyelt kérdés
Az anyósom már kikészít. A kislányom 2 hónapos, késő délután, este nyűgösebb, olyankor csak az nyugtatja meg, ha én felveszem és ringatom, sétálok vele. Az anyósom meg állandóan azzal jön, hogy biztos a pocakja fáj, adjak neki köményes teát, stb... Ha a hasa fajna, akkor nem nyugodna meg egy kis törődéstől, vagy rosszul gondolom? Miért gondolja azt, ha sír a baba, csak a hasa fájhat?
2017. szept. 15. 13:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj pár hónap és abbahagyja, akkor majd mindenért a foga lesz a ludas meg, hogy nem adsz neki 3 hónaposan "rendes" kaját. :D
2017. szept. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg utána az jön h "biztos a foga" :D:D jó lesz majd az is ;)
2017. szept. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van, aki csakugyan okos akar lenni, de van, aki meg csak ennyit tud és jót akar azzal, hogy megnyugtat, hogy jaj biztos a hasa fáj. Ha véletlen ez még nem jutott volna eszedbe. :D Abba persze bele se gondol, hogy mekkora hülyeséget beszél, csak beszél, hogy mondjon valamit és reméli, hogy majd most ő segített ám azzal, amit hozzátett a dologhoz.
2017. szept. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Anyósom ha macerálja a babát és sír akkor is a "hasa fáj", hiába tudom, hogy most aludnia kéne és álmos azért sír, vagy csak elege van és engem akar. Amúgy sem hasfájós, ha nyűgös akkor hidegfront miatt tutira.

Vannak még ilyenek: "biztos fázik, adjak rá sapit 30 fokban", "jó ha sír, mert erősödik a tüdeje" - ez egy korábbi generáció szövege.

30 év múlva meg majd mi leszünk oltogatva az ISZSZ meg növekedési ugrás szöveg miatt ;)

2017. szept. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hasfájós sírás visízás nem sírás....nekunk most kezd abbamaradni.....egy autóriasztó hsngja nyugtstóbb, mint mikor oici fiam visít...viccet félretéve,meg lehet kulonboztetni...most már csak nyugos nyekergés smit csinál, ha fáradt,de kn 20 perc a hasfájás arra azt hiszed soha az életbe nem fog és egész este fenn leszel:D

És komrny tea málunk még nagyobb gorcsoket okozott trhát ez is babáknál 50-50 nálunk nem volt jo. Tehát ha panaszkodik (beszédes sírása van)akkor csak álmos v ilyesmi. Ha csukozt szemmel visít (konnyei kijonnek) na az hasfájás ezt el tudod donteni.

2017. szept. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!