Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti is rendszeresen takarítotok?

Ti is rendszeresen takarítotok?

Figyelt kérdés

Ma átjött szomszédom megnézni a gyereket és meglepődött, hogy van időm takarítani..merthogy rend volt. Kérdezte, szopizik-e. Mondtam, hogy tápszeres. Ja, úgy könnyű. (??)

Mi köze van a tápszernek ehhez?


2017. szept. 16. 19:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
32%
Mind a két gyereket szoptattam, de az elején is max 20 perc alatt lerendezték a dolgot! Jah és óránként sem kértek enni. Szerintem a kettőnek nincs köze egymáshoz! Én még csak akkor éjszakáztam ha betegek voltak, 3 éves és 9 hónapos gyerekek egyébként!
2017. szept. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
50%
a miénk 10 hónapos már de egy pióca semmit se tudok tőle csinálni :( alighanem a vérem szívná mert a mellemet már leszakítja és végig anyatejes volt és követeli még mindig most már követelőző
2017. szept. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
33%
Hát nálam nincs rend és tápszeres. Ehhez mit szólna a szomszédod?
2017. szept. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Szerintem sérvet kapna. :D

Én nem értem.. mindenkitől kapom, hogy na majd, ha.. mert utána hozzátette, hogy ha majd fogzik, akkor anyukának nem lesz ideje etc. Mondtam neki, hogy már fogzi..erre megsértődött és kiment

2017. szept. 17. 05:10
 15/23 anonim ***** válasza:
Mennyi idos a baba?
2017. szept. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Nekünk is tápszeres a gyerek,csak fél órákat alszik Napközben,mellette bármit meg tudok csinálni!

A családban aki szoptatott Ő is mindent meg tudott csinalni a gyerek mellett.tehát nem értem,de miért nem kérdezted meg mire gondol?meg miért nem mondtad el h a tesó mellett is elvegezeted a házimunkát pedig őt szopiztattad.

2017. szept. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

7 hónapos.

A nagy 3 éves

2017. szept. 17. 07:20
 18/23 anonim ***** válasza:

Általában a lusta nők fogják rá a gyerekre (tisztelet a kivételnek).

Igényszerint szoptattam, volt hogy fél óra - óra remdszerességgel kérte.

Igaz max 15-20 percig szívta.

Éjjel alig aludtam, mert 7-8 alkalommal ébredt.

Mégis mindennap tisztaság és rend volt nálunk.

Volt tiszta ruha is és ebéd is.

Nem mondom hogy nem voltam fáradt,de nagyon szégyeltem volna magam,ha szaladt volna a lakás.

Most 2 és fél éves,nagyon ért a robbantáshoz, :) de igy is megoldom a dolgot.

2017. szept. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Érdekes. Nekem van egy lassan 3 évesem és egy 7 hetes csak cicis kisbabám, a lakás nagy átlagban mégis tiszta es rendezett.

Lányom anno tápszeres volt. Akkor is rend volt.

A szopi nem feltétlen vesz el több időt.

Itt valaki jól irta. Tápinál azért fertőtleniteni, forralni, hűteni, elkésziteni kell. Sztem a szoptatás kevésbé macerás :)

2017. szept. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Szerintem a szoptatás macerásabb azon része mikor állandóan cicilni akar :)

(Tapasztalat.)

2017. szept. 17. 20:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!