Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti is rendszeresen takarítotok?

Ti is rendszeresen takarítotok?

Figyelt kérdés

Ma átjött szomszédom megnézni a gyereket és meglepődött, hogy van időm takarítani..merthogy rend volt. Kérdezte, szopizik-e. Mondtam, hogy tápszeres. Ja, úgy könnyű. (??)

Mi köze van a tápszernek ehhez?


2017. szept. 16. 19:41
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Elég butaságnak tartom ezt a gondolkodást. Van benne valami kárörvendés is, hogy ha neki nem ment, akkor nehogy másnak menjen ...!


Nálunk rendszeresen van takarítás, alapvető dolognak tartjuk. Más kérdés, hogy ki csinálja.

2017. szept. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nekem még az jutott eszembe, hogy tápszerrel megetetheti bárki, szopihoz csak anya jó.

Az első gyermekem kizárólag anyatejes volt, most a másodiknál kellett egy kis pótlás (már nem), de ha kapott, tudtam, hogy lesz 2-3 órám, úgy eltelíti a pocakját. Apára is rá tudtam bízni. Gőz sterilizálónk van és babavizet használtunk. Az a tapasztalatom, hogy az elején kényelmesebb a tápszeres etetés (mérni sem kell a babát). Később, mikor anyatejből is meg tud egy jó adagot enni, és nem fájnak a cicik, egyértelmű, hogy a szopi a legegyszerűbb. Most 1,5-2 óránként szopizik, min. fél órán át. (5hetes) Pici fáradt vagyok.

2017. szept. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

De viszonylag rend van nálunk! :)

Van egy 3 évesem is.

2017. szept. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!