Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy négy hónaposo...

Lehetséges, hogy négy hónaposom azt mondta, hogy "anya"?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam már tőle az a-a magánhangzókat, de ma mintha fürdés után azt mondta volna, hogy anya, kicsit erőltetetten megnyomva az ny betűt. Annyira meglepődtem, hogy egy pillanatra abbahagytam az öltöztetést. Amikor kint vagyok a konyhában és hív, akkor is sokszor olyan, mintha azt próbálná mondani, hogy mama. Tegnap is olyan értelmesen a tudtomra adta, mit akar, mikor megkérdeztem tőle, hogy mi a baj, mit szeretnél? Megdörgölte a szemét és felém nyújtotta a kezét, hogy altassam el. Lehetséges volna ez? Egyszer olyan is történt, hogy visszakérdeztem, hogy mit mondtál? Mert annyira meglepődtem, mintha próbálgatná az anya, mama szót. Szerintetek?
2017. szept. 18. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem.
2017. szept. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
😊 Nem
2017. szept. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem, de ha nagyon akarod néha kihallasz olyan gügyögést ami úgy tűnik mintha...
2017. szept. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

És mi van, ha mégis?

Bár gondolom, ez úgysem tudatos..:(

2017. szept. 18. 20:28
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem csak a ma szót gyakorolja.
2017. szept. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Az én lányom 4 hónapos korában olyan hangot adott ki, amiből az hallatszott ki, hogy "ilonka". Nem is egyszer, folyamatosan ezt "mondta". Dőltünk a nevetéstől, de persze ezt csak véletlen mondta.

Nem hinném, hogy 4 hónaposan tudatosan mondja, hogy anya.

2017. szept. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Az én kisebb lányom is tudott 4 hónaposan úgy sírni, mintha azt kiabálná, hogy anya. Csak te hallod úgy
2017. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, csak te hallod úgy.

Sok anyuka úgy akarja hallani, de csak bebeszéled magadnak.

2017. szept. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az enyem 12 hosan neha mondja h "aja", de meg en sem vagyok biztos abban, hogy ez rám vonatkozik. Az apja engem mindig a keresztnevemen szolit, en meg nem hivom magam anyanak, szoval honnan tudna..
2017. szept. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is mindig úgy hallom, hogy a 3 és fél hónapos kislányom sírás közben az "aaanyaaaa" szót zokogja, de ezt csak én hallom így. :D Senki más :D Ez szerintem egy ösztönös dolog lehet, de én nem bánom :)
2017. szept. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!