Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Annyira kikészít ma az ordítás...

Annyira kikészít ma az ordítása, hogy legszívesebben rágyújtanék!?

Figyelt kérdés

Fél éves a kisfiam. Szopizik + már kóstolgat.

Erős dohányos voltam, napi 15-20 szàl. A babaprojekt kezdetekor letettem teljesen.

Eddig nem zavart a dolog. De ma fél 8 óta üvölt a drágam. Néha sikerül picit megnyugtatni, aztán kezdődik előről.

Gondoltam itt biztos sokan kiosztanak majd... és az elveszi a kedvem..


2017. szept. 19. 10:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

De egy gyökér vagy 10-es!

Szerintem becsülendő hogy letette és nehéz napja mindenkinek van, nyilván egy ex dohányos ilyenkor a cigire gondol. Nem. Hiszem h a gyerek sirt ő meg görnyedve dülöngelt a széken a cigire rondolva. Nyilván megkereste hogy mi a baja a picinek. Ha van gyereked, tudod hogy van amikor bármit csinálsz csak sir.

A válaszod csak provokáció

2017. szept. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó. Ez jól esett.

Igen, sajnos amikor az a helyzet, hogy reggel van 8-10 fok, napközben meg 25-28, akkor szetintem néhány felnőtt is sokszor sírna. Plusz a fogakkal is küzdünk. És bizony ha a fejem tetejére állok, vagy bármit csinalok se nyugszik meg 5 percnél hosszabb időre.

Bár hogy őszinte legyek csak ilyen hozzászólasokra számítottam.

És biztos lehetsz benne kedves 10-es, hogy sok baba (sajnos :( ) nagyon is örülne, ha ennyire szar anyja lenne.

(Továbbra is kerülöm a dohányzást)

2017. szept. 23. 21:50
 13/15 anonim ***** válasza:

10-es vagyok. 11-es jobb lenne megválogatná amit ír, aki a másikat gyökérnek nevezi, szerintem inkább az a gyökér.

Van gyerekem, 3 is, igaz már nem picik. De én sose hagytam sírni őket durván 3 óra hosszáig!Az hogy 1-2 percig sír, az más.Meg az is, milyen módön sír.Más ha csak nyekereg, más ha sírdogál, más ha üvölt, stb.

"De ma fél 8 óta üvölt a drágám."Írja ezt 10 óra 29 perckor. Kis matek, 1 perc híján ÜVÖLT 3 órája!

Ennek komoly oka van fél évesnél, aki még annyira pici hogy ez nála nem hiszti, nem színészkedés, valódi baj! Az okot elhárítani kéne nála sürgősen, mert ha fennáll 3 órája, ott gond lehet!

No erre írtam én kedves cigirajongó 11-es, hogy nem a cigin kéne törni a fejét, ne az legyen már ebben a helyzetben a legnagyobb gondja! Én biztos már megőrültem volna, mi van a gyerekemmel ha 3 ÓRÁJA ÜVÖLT!Már 3 perc is sok lett volna!Igaz néha picit megnyugtatja, de mivel újra sír, biztos nem ok nélkül teszi egy fél éves!

2017. szept. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Akkor a te gyerekedet biztos soha nem viselte meg az időjárás. Soha nem jött a foga, amire nem hat a gél. Soha nem fáradt túl, úgy hogy már bármit csináltál, akkor sem tudott elaludni. Hidd el, ezeken kívül SEMMI baja nem volt.
2017. szept. 25. 13:23
 15/15 anonim ***** válasza:

De! Mindez nálunk is volt, de én nem hagytam 3 órát "üvölteni". Sőt a 6 hónapos gyerekem sírását még üvöltésnek sem neveztem.Sőt együttéreztem vele, mert az anyja voltam, és imádtam, féltettem, és nem hagytam sírni.Ha ennyire sokáig sírt volna, biztos felkapom és rohanok vele orvoshoz, mert ez már számomra nem lett volna normális sírás. Persze mindent lehet fogni a frontra, fogra, stb.De ez nevetséges.Bizonyíték hol van arra, hogy front miatt sír?De még ha attól sír is, akkor az se normális dolog.

Hidd el, borzalmas lehet pici gyerekként sírni órákig úgy, hogy aki segíthetne, akire számíthatna, az inkább a gyakorira ír ki kérdést,hogy rágyújtana legszívesebben, ahelyett hogy mondjuk csinálna valamit érte.

Lehet rosszul fogalmaztad meg a kérdést.De nem kötekedni akarok amikor azt írom, ne hagyd sírni, meg kell keresni akár segítséggel is az okot.Ha nincs ok, akkor se tedd le, öleld magadhoz, nyugtasd, kedvesen, érezze hogy vele vagy.

Már csak a kapcsolatotok miatt is. Ősbizalom-olvass róla!

Olyan gyerekek közt dolgozom, ahol megsérült korai gyermekkorban az anya-gyerek közti bizalom.Egész életre kiható károsodást okoz érzelmileg, mentálisan.

2017. szept. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!