Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsi szobájában menjen a TV?...

Kicsi szobájában menjen a TV? A sugárzás miatt kérdem. Nálatok hogy van?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Szia!Nálunk folyamatosan megy...
2010. máj. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kizárólag a sugárzás miatt kérdem, nem a rászokás miatt.
2010. máj. 27. 15:03
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Szia !


Én nem tettem a gyerekszobába tévét , amíg kicsik voltak , inkább a mi szobánkan nézték. Ha nagyobbak lesznek , akkor lesz tévéjük , persze azt sem fogom engedni , hogy egész nap nézzék és éjszakára biztosan ki is fogom húzni a konektorból. Én is félek a sugárzástól , de ezek a mai modern tévék már nem sugároznak annyira , mint a hagyományosak(legalábbis így tudom).

2010. máj. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Kb 30 évvel ezelőtt volt ilyen gond a tv-kkel,mármint,hogy valamelyik (hibás) káros sugárzást bocsájtott ki. Az is akkor károsította csak a szemet ha közelről nézte valaki. A mai tv-k nem bocsájtanak ki káros sugarakat. :)
2010. máj. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Azért elektroszmogot ezek is bocsájtanak ki.Én sem szívesen alszom egy helyiségben tévével,valahogy az nekem nem oda való.Kicsi szobájába pláne (nem is értem,miért kell neki külön tévé).De ha téged ezek nem zavarnak,akkor tegyél be neki egyet.Egyébként figyeld a babádat és ha észreveszel rajta vmi furcsát (nyugtalan,stb) akkor max kihozod tőle.
2010. máj. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Ugyan,menj már. Fekete-fehér 50 éves tv-tek van?
2010. máj. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
a gyerekszobába nem teszünk tv-t.... később sem! majd talán ha kamasz lesz, de addig feleslegesnek tartom. Anno nekem sem volt külön tv-m, nem is ment folyamatosan napközben.
2010. máj. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%

a 4 hónapos babám is folyton azt lesi, megy-e a tv.

úgyhogy átszoktam a rádióra!

a sugárzás nem, de a villódzás és az állandó háttérzaj ártalmas szerintem.

2010. máj. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!