Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ké kilós koraszülött picit...

Ké kilós koraszülött picit megemelheti hordozóstól az az egy hónapja szült anyukája?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs segítség, az apja csak este tud majd eljönni (nem élünk együtt).

2017. szept. 23. 18:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
59%
4,3 kiloval szuletett a gyermekem, igaz nem csaszarral, hanem huvelyi uton. Termeszetesen ellattam, illetve a hordozoban is en vittem a kocsiig a 4. napon. 3 hetesen hordoztam kendoben, 4 hetesen tettuk az elso hosszabb (2 oras) setat, szinten kendoben.
2017. szept. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
65%

Eddig nem emelte fel? Fölé hajolt szoptatáshoz és nedves szivaccsal mosdatta?


Igen. Már akármit emelhet.

2017. szept. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
88%
Frankón nem értem a kérdést. Császár után ha már felkelhetsz, a babát is hurcolhatod, ahová akarod. Szülés után egy hónappal már jobb voltam, mint újkoromban.
2017. szept. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
68%

Nyugodtan emelheted hordozóval, babakocsival, bárhogy.

Ha a kérdésed mögé nézek, jól gondolom, hogy most engedik ki a kórházból és inkább csak az örömöd ihlette a kérdést ugye? Csak mert ha belegondolsz, tényleg nincs értelme, alapja neki :)

Szóval ha jól gondolom, akkor gratulálok és jó egészséget kívánok.

2017. szept. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
2%
Miért nem értitek a kérdést? A hordozó nehéz, annak az emelése a kérdés nem a babáé... Gondolom első baba és kérdezni mert valamit kiröhős, lepontozós ősanyák.. vicc ez az oldal.
2017. szept. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Második lányom fél 4-kor született. A nagy bejött még aznap este a kórházba. És egy puszira megemeltem, mert hajolni nem tudtam. 14 kg körül volt. Nálunk a kórházba csak az aulában van látogatás, az osztályra senki sem mehet be. Így minden anyuka egyedül viszi ki a bőröndöt, babát az aulába. Ha nem lehetne emelni szülés után, akkor gondolom, hogy máshogy oldanák meg a kórházban is.
2017. szept. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

15-ös, nem tudom, milyen hordozód van, a miénk kb két kiló.


Kérdező, semmi bajod nem lesz, ha viszed. Én naponta viszem föl meg le a 4. emeletről.

2017. szept. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nekem gyanús a kérdés, mert nálunk 2,5 kg alatt nem is engedik haza a babákat a kórházból!!
2017. szept. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
65%

Nagyobbik gyereket aznap felkaptam még:D

(Elso szulés nagyobbik gyerekkel, vérzés nem akart elállni nyilván akkor rogton nem emelgettem)itt 2.babánál semmi gondom nem volt pakoltam mindent.

2.baba hordozóban ringatva nyugodott csak meg eleinte,szóval nem volt választás.

1 hónaposan azért már nem kell ennyire "félni" :)

2017. szept. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy honapos és 2 kg akkor koraszülött volt,te pedig nem otthon voltál a babáddal,hanem gondolom otthon "lábadoztál".Na szoval gondolom annyira összekaptad magad h ez ne jelentsen gondot.Nálunk a 3.5 kg-os fiamat nekem kellett kivinni a hordozoban az osztályrol,nem jöhetett be senki,ráadásul császáros voltam...ja és nem vagyok ősanya...
2017. szept. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!