Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Második gyerek után hogy és...

Második gyerek után hogy és mikor fogytatok le? Szoptatok, de elsőnél se ment le azalatt és utánna se, hiába a diéta torna.

Figyelt kérdés
Ha kevesebbet eszek akkor nincs annyi tejcsim:(.Hogy csináltátok??
2010. máj. 27. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Kiderült, hogy pajzsmirigy alulműködésem van. elkezdtem rá gyógyszert szedni és nem híztam tovább. Másfél hónapja nem szopizik, azóta egy régi bevált diétával már 8 és fél kilót fogytam. Szerintem vizsgáltasd ki magad! De a diétával vigyázz ne menjen a tej kárára.
2010. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg szoptatsz csak azzal foglalkozz, hogy legyen tejed. Utána ráérsz gondolkodni, hogy mit is tehetnél. Én 30 kg-t híztam és rajtam is maradt sajna. Szeretnék megszabadulni tőle, de kezdek körbe nézni és látom, hogy más anyukák akik szültek sem mind soványak. Úgyhogy kezdem elfogadni magam egy kicsit.
2010. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze megpróbálok nem erre gondolni,de hát itt a nyár,mindenki csini,rajtam kivül mert gyűrödik a háj:((az ismerősök közt aki szült mind visszafogyott (,persze csak 1 gyerekük van).Tudom ilyen alkat vagyok,de hogy van az hogy aki szoptat az le is fogy,nállam meg nem működk a dolog.
2010. máj. 28. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!