Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szules utani eros derek...

Szules utani eros derek fajas. Volt valakinek? Bovebben lent

Figyelt kérdés
Mar 1 eve szultem.Akkor kezdodott a derek fajas mikor hazamnetunk a korhazbol.A derek es alatti sav faj szinte egesz nap.Eleinte ugy gondoltam bizos az a gond hogy sokat tartom a kisfaim majd hozza szokik a hatam.De nem.Sott anno ha hajoltam pl furdettem,pelenkaztam alig birtam vissza egyenesedni.Kellett 1-2 masodperc hogy felegyenesedjek.Ez mar valamelyest javult de nem a regi a hatam.Probaltam tornzni,jogazni de nem javul.Egesz nap faj.Ejszaka nem tudok hason aludni es sokszor a fajdalom elolre is atsugarzik.Eros menszesz fajashoz tudnam hasonlitani mikor megjon es faj a derek resz es a hasresz is neha.Van valami otletetek.Vagy csak meghuzodhatott anno valami.Reggel mikor wc-zek meg megtorolni is rossz mivel alig tudok kicsit fordulni olyan mintha minden izom a hatamba merev es tul feszes lenne.Mar gondolkozom a dokin hogy elmegyek o mit mond.Probaltam izom lazitot es neha gyogyszert is de sokkal nem lett jobb.
2017. okt. 5. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
2017. okt. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szintén ez van, 14 hónapja szültem. ráadásul a farokcsontom is letört szülés közben, ami miatt ülni is alig tudok rosszabb napokon.
2017. okt. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem szules ota a jobb karom zsibbad hol gyengebben , hol annyira , h fogni is alig birok vmit mert leejtem.😕
2017. okt. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!