Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy reagálnátok, ha elfelejte...

Hogy reagálnátok, ha elfelejtené a gyereketek első születésnapját a Nagyanyja?

Figyelt kérdés
2017. okt. 7. 20:43
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
A másik unoka születésnapját nem felejtette el, sőt, bulit is rendezett neki..
2017. okt. 7. 21:31
 12/29 anonim ***** válasza:
73%

Apám öt csillagos nagyapa, de a mai napig gondja van azzal, hogy nekem mikor van a születésnapom, illetve az amúgy imádott unokáját is csillogó szemmel köszöntötte fel két héttel a tényleges időpont előtt. Már sokadik éve :)


De a férjem is kiváló apa, mégis állandóan keveri a két lánya születésnapját.

2017. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
93%

Lehet jobban örültem volna neki ha elfelejti, mint hogy már előző nap telepakolja vele a facebookot :(

Bocs, ez téged nem vigasztal.

De nem értem, ha jóban vagytok, nem beszéltetek előtte szülinapozásról, ajándékról?

2017. okt. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
46%
Nem vagyok oda anyosomert igy hidegen hagyna. Mivel az 1. szulinapja a gyerek sem emlekezne ra , h a nagyi nem koszontotte.
2017. okt. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
81%

Több oka is lehet, hogy nem köszöntötte, de te ismered az Anyósodat,hogy csupán elfelejtette vagy alapból nem érdekli az unokája. Az én nagymamám (az egyetlen) soha nem köszöntött fel a szülinapomon és egyik unokatesómat sem. Ő csak a névnapot tartja számon. Soha nem haragudtam rá, mivel ennek ellenére ő a legeslegjobb nagymama és az életemben az egyik legjobb dolog,hogy ő van nekem.

A szüleim/párom szülei ha elfelejtenék a gyermekem szülinapját nem haragudnék rájuk, mivel a fiam a mindenük (bár túlbuzgók, nem hiszem h elfelejtenék).

2017. okt. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
34%

Mártírkodsz.


1.: Nem vagytok jóban, így nemis értem, miért várod el, h körbeugrálja a gyereket.


2.: Ha jóban vagytok, akkor gondolom beszéltek telefonon vagy személyesen, nem hiszem el, h nem kerül szoba, h lassan 1 éves az a gyermek...


Nem hiszem, h törést okozott volna ezzel a gyereknek. Neked rosszabbul telt az 1. szülinapi buli? Ugye, hogy nem? Akkor miért kell itt szenvedni?!


Megoldás: mondd meg a férjednek, h neked ez szarul esett, ő beszéljen az édesanyjával.

KOMMUNIKÁCIÓ! (ahelyett, hogy itt szenvedsz)

2017. okt. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
7%

16-nak igaza van!

Az anyos miatti picsogas helyett felnottebb dolog BESZELNI a ferjeddel ha VALOBAN zavar. De ez annyira piszlicsare dolog hogy az egyik rokon nem jott koszonteni a gyereked, hogy pont leszarnam. A szulei emlekeztek ra es ez a fontos. Nem fog az osszes rokon mindig emlekezni a szulinapokra, ezt mar most jobb, ha elfogadod. Nagymama sem, hiszen o is csak "masodfoku" rokon.

2017. okt. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk, nalatok mi a szokas. Aznap koszontotok, vagy a szulinap utani hetvege? Egyszerre jon mindenki, vagy akkor jonnek, amikor akarnak? Mi mindig elmondjuk elore a meghivott vendegeknek, hogy pl. vasarnap du. 2 ora. Igy igazabol senki nem tudna elfelejteni, es nekunk is jobb egyszerre "letudni", mint varni,ki mikor esik be.

A masik unokanak az elso szulinapjat szervezte meg a nagyi? Mert akkor talan jogos a felhaborodasod, bar akkor sem tudjuk, mennyi volt a szuloi rahatas, segitseg a buli szervezeseben.

2017. okt. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Hm..Nincs kedvem ilyen emberekkel kommunikálni, mint itt egyesek. Kár volt feltennem a kérdést, tudhattam volna, hogy én leszek a hülye mártír. 1. Nem vagyunk rosszban, de nem nagyon érdekli a gyerek. 2. Nem hoztam fel előre a témát, szerettem volna nem követelőzőnek tűnni, jól esett volna, ha ő érdeklődik, hogy mit vegyen..mint egy lelkes normálid Nagymama. 3. Tudok kommunikálni...meg is tettem..a többi ember véleményére voltam kíváncsi..de úgylátszik itt nem lehet anélkül kérdezni, hogy ki ne osztanák az embert. Szevasztok.
2017. okt. 8. 16:29
 20/29 anonim ***** válasza:
73%

Finoman megjegyezném, hogy bizony, hogy múlik az idő, milyen nagy ez a gyerek, MÁR EGY ÉVES!

Ki van zárva, hogy erre ne csapna a homlokára.

2017. okt. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!