Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasonló "jó" szomszédod van-e?

Hasonló "jó" szomszédod van-e?

Figyelt kérdés

A szomszéd állandóan dübörög felettünk, nem hiszem el, hogy legalább este nem tudnának csendben lenni. Tudják, hogy pici babánk van, nekik már 1,5 éves a gyerekük. Nem tudom mivel játszhat, de sokszor, mintha féltéglákat dobálnának, úgy remeg a plafon, olyan nagyon puffan valami, most a radiátort rugdossák. Régebben amikor szóltam letagadták és megsértődtek. Már nincs értelme, hogy szóljak szerintem. Nektek is van ilyen "szimpatikus" szomszédotok? Ti szóltatok már ilyenért?

A babám 8 körül szokott elaludni, ha tetszik, ha nem elálmosodik, persze nem minden babának könnyű az elalvás, nekünk sem, ezért vagyok ideges, hogy nehogy felébredjen miattuk.


2010. máj. 28. 20:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
alattunk és melletünk laknak érdekes népek... én már nem tépem a szám, szigetelünk mindent:D más mo. nincs:) a fiam is hangos, 2 éves, de nem állat azért...
2010. máj. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
És milyen szigetelést csináltok? Légyszi írd meg!
2010. máj. 28. 20:11
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem fog téged megnyugtatni, de nálunk ugyanez a helyzet. Már nem szólok, mert fölösleges. Próbálom nem felhúzni magam rajta, mert azzal nem teszek jót sem magamnak, sem a babámnak. Délután 2-kor kezdik a dübögést és estig tart, én inkább jó hosszan sétálok délután a picurommal, sőt, ha az idő engedi kétszer is leviszem. Kitartást!
2010. máj. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
46%

Alattunk két idióta 17 éves srác lakik, akiknek éjjel dolgozik az anyja, és van, hogy hajnali 1-ig (!!!) fociznak a lakásban!

Jár alattam a panel... közben olyan a hangja, mintha atomtámadás lenne körülöttünk.

Férjem már vagy százszor volt lent szólni nekik, de semmi hatása... kis k..csögök...

2010. máj. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem nagyon tudsz mit csinálni, vagy megszoksz vagy megszöksz :o(

Nálunk is mióta megvan a gyerkőc, 6 hónapja állandóan kopognak, fúrnak, faragnak, mosógép megy stb. De valószínű, hogy mindig is voltak ilyen zajok, csak azért most vettük észre, mert a picur miatt csöndben vagyunk, így jobban hallatszik. De mióta hallottam, hogy felettünk is kisgyerek van, azért nálam az enyhítő körülmény. Hiszen az első 2-3 hónapban szerintem nem nagyon aludtak a szomszédok, a gyerkőc ordítása az éjjeli csöndben szerintem a 10.-en is hallatszott.(Elsőn lakunk :o))

Fogd fel úgy, hogy a te gyerkőcöd is fog idegesíteni másokat, és te sem korlátozhatod annyira....

Egyébként megértelek, én is nehezen viselem ezeket a zajokat....

2010. máj. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Szinte sosem sír a babánk, egy pár szomszéddal szoktam beszélgetni, mindig mondják, hogy nem is hallják, hogy szokott volna sírni. Nem úgy mint mi, a felettünk lakót, születése óta, mindennap üvölt már 1,5 éve ezt hallgatni, ez is elég idegesítő. Pedig reméltem, hogy nagy hangú lesz a babánk és kicsit visszakapnak, de nem így lett. Végül nekünk csak jó, hogy kiegyensúlyozottabb a babánk és legalább miatta nem kell idegeskedni.
2010. máj. 28. 20:37
 7/23 anonim ***** válasza:
74%

Felettünk is "állatok" laknak: késő esti mosás, hajnali fürdés, focizás, kiabálás, szék húzogatás, kopogós cipőben járkálás.... Szóval, tudom, mről beszélsz és azt is gondolom, sík ideg vagy, ha elkezdik feletted. Férjem szólt már szépen, szólt már csúnyán, én is szóltam már. Néhányszor felkopogtunk. Szóltunk a főbérlőnek is, ő is felment hozzájuk. Időről időre mintha hatottak volna rájuk a kéréseink. Aztán írtunk nekik egy levelet is, betűztük az ajtajukra. Most végre javulást észlelünk, megtanulnak lassan abban a tudatban élni végre, hogy laknak alattuk.

Szerintem ne add fel: ha kell, többször is szólj nekik. A Ti életetekbe is jócskán beleszólnak, ne hagyjátok! Tudom, ez milyen idegeskedéssel jár, megkeseríti a hétköznapotokat. Én szurkolok!

2010. máj. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem ezt szokja meg a babád, nem fogja zavarni. Legalábbis reméljük :) Én kertes házban lakom, úgy örültem nemrégig hogy nincs jobb oldali szomszédom, erre a nagy marha 2. szomszéd áthozta a kecskéit, birkáit és 1 lovat a szomszédba. Ha kinyitom a konyhám ablakát a fülembe nyerít a ló, állandóan a birkák bégetését hallgatom. Aki hallott már kis birkákat az tudja hogy olyan mintha egy kis gyerek sírna. De már megfogadtam hogy lecsúzlizom őket... Tudom te a szomszédaidat nem tudod lecsúzlizni...
2010. máj. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Mi kulfoldon alberletben lakunk es koltozunk pont ezert :(

A mellettunk levo szomszed zenesz, igy ejszaka szokott gitarozni nappal meg zongorazni.

De ez meg nem is annyira zavaro....az alattunk levo szomszedok fuveznek ejjel es nappal az ablakban.Nem tudok szelloztetni, mert akkor a 3 honpos lanyom veluk szivja a fuvescigit.

Megkertuk oket, hogy a masik ablakukban szivjak, de mintha nem is szoltunk volna.

Nincs mas csak a koltozes.

2010. máj. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. a padló: a párom padlóburkoló, megcsinálta a talajt, likvádálni kell a parkettát, de szerintem nem muszáj:) rá szivacs, arra szőnyeg és kész. de ez arra jó, h tőletek ne menjen le zaj leginkább. persze a lentről jövőt is felfogja, de azért nem 100%. az ajtóra a legkevésbé ronda bőr szigetelőt próbálom megtalálni, ha létezik egyáltalán olyan:) mert szerintem mindegyik ocsmány. a falakra a moziban használt szigetelőt tesszük, a nevét pontosan nem tudom. fekete a színe, ha a dolbyt felfogja, akkor a szomszédot is:) na arra kell tenni még gipszkartont. de ha megjön a párom megkérdezem a dolgok nevét pontosan, de az csak holnap lesz sajna.
2010. máj. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!