Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » FP tanuló kutyushugi vagy FP...

FP tanuló kutyushugi vagy FP sütifaló kincsesbödön a "jobb"?

Figyelt kérdés
A lányunknak szeretnénk megvenni, karácsonyra, akkor lesz 4.5 hónapos! Melyik érdekelné jobban?? Egyébként februárban a névnapja is lesz, na meg lesz utána gyereknap és ezekre az ünnepekre kicsit drágább ajándékokkal lepném meg, szóval akár mindkettőt megveszem neki csak nem tudom melyik kötné le hamarabb
2017. okt. 12. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Lányaimnak mindkettő van. A kutyus hamarabb jó lesz. Ha véletlenül eltalálja, akkor zenél és egyébként is kedves figura (mondjuk 6 hónaposom rá sem hederít egyelőre).

4,5 hónaposan a sütifalóval semmit nem fog tudni kezdeni, a zenéje meg agyzsibbasztó, hogy te nyomkodd neki folyamatosan. Inkább 1 évesen éri meg megvenni, amikor már próbálgatja beilleszteni a formákat.

2017. okt. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem a süti faló nagyon bejön :)

Az én 7 hónaposomat sem érdekelte csak h villog,hiszen igy nem tud odaulni játszani vele.csak bekapja-nyaldossa.

Ahogyan elöttem is írták inkább 1 éves kortól ajánlott nem véletlen van rairva

2017. okt. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

kutyus

Azt úgy is nyomattam neki ennyi idősen mikor ő még nem tudta nyomkodni csak a dalok amik nagyon aranyosak rajta, illetve a villogó szívecske is nagyon tetszett neki, formabedobó tényleg 10-12 hónaptól jó mikor már elkezdik a pakolós korszakukat.

2017. okt. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is van mindkettő.A kutyus ajánlanám ilyen picinek.Azt tényleg még akár ő is nyomogathatja.

A sütibödönt 9 hónaposan kapta a névnapjára de akkor nem igazán játszott még vele,13 hónapos korában kezdte érdekelni jobban.

Nekünk van még szinten FP szundipajtink is,az is nagyon jópofa,ajánlom azt is:)

2017. okt. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is van Sütifaló, tanuló kutya, laptop és alma is. Nálunk az alma a kedvenc kb. 9 hónapos kora óta játszik vele. A sütifaló és a kutya mostanság, 15 hónaposan kezdte el érdekelni. A laptop nem igazán vált be. Mi egyébként még a születése előtt megvettük a kutyát, én nyomogattam neki. Szerintem az almát meg a kutyát vedd meg neki előbb. A sütifalót ráérsz a szülinapjára. Azt tavaly Mikulásra kapta 5 hónapos volt, de felesleges volt olyan hamar megvenni.
2017. okt. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk mindkettő van.Kutyus hugit 6 hónaposan kapta,imádta, a kincses bödönt 1 első szülinapjára.Mindkettőt imádja.
2017. okt. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!