Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apás a kisfiam. Őszinte...

Apás a kisfiam. Őszinte leszek: sajnos rosszul esik. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

16 hós, még szopizik. Esténként nagyon rosszul alszik és csak én tudom visszaaltatni. Ebből fakadóan iszonyatosan fáradt vagyok.


Amit a hibámnak látok: valahogy én nem tudok úgy bolondozni vele, az apukája meg igen. Próbáltam én is birkózni, ilyesmik, de tőlem valahogy nem fogadja. Az én részem az, hogy állandóan a mellemen csüngne. Olvasgatok neki, mondókázok, de apa... Apa varázslatos. Napközben is állandóan az ő nevét mondogatja, ha nincs itthon. A másik hiba, hogy nem vagyok kipihent. S szerintem ezt érzi. Nem tudom teljesen odatenni magam a játékokba. Persze ez relatív. Tudom, hogyha tudnék aludni, akkor jobban menne.


Én kissé visszafogottabb vagyok, egyébként tanár. Nem.vagyok bolondos típus, és láthatóan a kisfiamnak ez jön be. Ezzel nem lenne problémám, inkább az zavar, hogy ha itthon van az apja, csak hozzá bújik, neki viszi a játékokat, én nem létezem. Ha megjelenek a színen, akkor meg "ciciiii". És ennyi. Nagyon furcsán érzem magam. Emellett pedig nagyon fáradt is vagyok. Van/ volt így más is? Mennyire normális, hogy ennyire apás? Mennyire normális, hogy engem mellőz, és hogy amit én nyújtanék neki (alapvetően csendesebb játékok), azok nem érdeklik? Legalábbis apa jelenlétében nem. Sőt, azokat is inkább az apukájaval játsza.


A férjem egyébként sokat van itthon, tehát nem.azert kötődik ennyire, mert kevesebbet látja.


2017. okt. 12. 21:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hat nalunk olyan helyzet van, hogy a ferjemmel elvaltunk, a lanyaimmal kulfoldon elunk. A legidosebb lanyom kicsikoraban nagyon apas volt, miutan elvaltunk akkor nagyon anyas lett, apukajaval talalkozni se akart. Persze mar 14 eves lesz, mindkettonket szeret, de hangoztatja hogy "anya teged jobban szeretlek mindenkinel"
2017. okt. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!