Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beteg 6 hetes babának milyen...

Beteg 6 hetes babának milyen teát adhatunk? Ízesiteni cukorral vagy édedítőszerrel?

Figyelt kérdés
6 hetes és csunyán megfázott meg berekedt. Orvos sinupretet calcimuskot cebion cseppet irt. Ha nem javul hétfőn kell vissza menni. A calcumuskból 3x1/3 ampulla kell teában meg 5 csepp a sinupretből. De milyen teában azt elfelejtettem megkérdezni kamillát lehet neki főzni? Édesíteni mivel?
2017. okt. 14. 20:37
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
25%
A kamilla eleve édes, minek kéne bele más?
2017. okt. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
A sinupretnek annyira rossz izze van hogy gondolom azért. Azt mondta az orvos hogy édes teába rakjuk. Ezért kérdezem
2017. okt. 14. 20:48
 3/41 anonim ***** válasza:
7%
Hársfatea kevés mézzel.
2017. okt. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
84%

Mézet egy év alatt NE!

Cukor inkább, mint édesítő, de előbb próbáld meg simán.

2017. okt. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
54%

3 -as normalis vagy ???????

Mezet 6 hetesnek ???? Megolod vele !!!!!!

2017. okt. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
93%
Mézet semmiképpen nem szabad adni 1 év alatt! Édesítőszer? Mire gondolsz, szacharin? Felejtsd el. Először ne ízesítsd semmivel, el szokták fogadni úgy a babák és nem kellene az édeshez szoktatni, ha nem issza meg, akkor cukrot tegyél bele.
2017. okt. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Kamillát a pocakja miatt gondoltam, hisz a szinupret nyákoldó nyilván nem fogja tudni felköhögni vagy kiköpni a slejmet. Igy a pocakjában köt ki. 😕 hogy ott ne okozzon problémát ha már aludni is alig tud. 😏
2017. okt. 14. 20:59
 8/41 A kérdező kommentje:
Édesítőnél a folyékony süssinára gondoltam.
2017. okt. 14. 21:01
 9/41 anonim ***** válasza:
95%

Kiskanálba fejsz egy pici tejet, abba bele. Ha tápszeres akkor meg rögtön abba.

Nem hiszem, hogy a teához kell ragaszkodni. Az a fontos, hogy elegendő folyadékot kapjon.

Babateát is lehet kapni, ennyi idősen én csak ezt adnám. Pici cukortól nem lesz semmi baja, nem kell ennyire túlzásba vinni. Még mindig jobb, mint a méz vagy az édesítőszerek, és nem huzamosabb ideig fogja kapni.

2017. okt. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
21%
Teàt 6 hónapos kor alatt nem kaphat. Calcumuscot nehogy adj neki, ilyen pici babának csak Balkánon/sokan még ott sem írnak fel. Cebionban meg glicerin van, azért nem való neki. Piciknek az ampullás c-vitamint lehet adni szájon át. Szerintem keress egy rendes dokit, mielőtt a gyereked egészsège bánja .
2017. okt. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!