Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 honapos babának, milyen...

5 honapos babának, milyen fözeléket csináljak? Répa, már volt, még miket lehet? Ebédre gondolom, már kiakarnám váltani az ebédet? Nasikra gyümit kap.

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Burgonyát már adtál?Ha igen, mondjuk csinálj cékla főzeléket.Az fincsi almával, krumplival is.
2010. máj. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de az a fözelék,ha csak simán adok neki krumplit összemixerelve?
2010. máj. 29. 12:04
 3/8 anonim ***** válasza:
krumpli-répa, krumpli-cékla, krumpli-sütőtök, krumpli-tök, krumpli-brokkoli, krumpli-cukkini, krumpli-meggy, krumpli-alma : én ezekkel kezdtem
2010. máj. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: én egy kis tápszert adok a főzőléhez és azzal turmixolom. Asszem ettől lesz főzi, mert különben zöldségpüré. Krumplit mindig teszek hozzá egy kicsit, azzal sűrítem.
2010. máj. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

5 hónapos babánál még NEM SZABAD étkezéseket kiváltani!!!!!!

és a főzelék nem a tápszertől lesz főzelék!!!!!!!!!!!!! ;((

2010. máj. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolso ezt ki mondta neked?
2010. máj. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
MIITTTTTTTT??????????
2010. máj. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Már miért ne lehetne kiváltani étkezést egy 5 hós babánál?Ekkora marhaságot!De igenis ki lehet már váltani.Főleg ha tápszeres.A tippeket már leírták azt már nem írok.

Sok sikert!

2010. máj. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!