Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hós babámnak tápszer mellé...

2 hós babámnak tápszer mellé milyen teát javasoltok és mennyi?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Semmi szüksége teára egy ekkora babának. Adj neki babavizet.
2010. máj. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ÉN adtam mellé teát. Baby kamillateát, mert ez egy kicsit hajtja a szeleket és székletét is, mivel ezzel is gondunk volt. Ha tápszeres a baba mindenképpen kell mellé valamilyen folyadék akár víz akár tea. Főleg, hogy jönnek a melegek, szerintem minden etetés között kínáld meg folyadékkal, aztán majd ő eldönti, hogy kér-e.
2010. máj. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem most 2,5 honapos a kisfiam es 1 honapja eszik tapszert eloszor kamillateat adtam neki de most ajanlottak a gyogyszertarban az edeskomenyes teat,nagyon izlik neki elsore el is fogadta!Es meg a hasfajast is megszunteti!Remelem tudtam segiteni!:)
2010. máj. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a Mecsek Baby-t használjuk, meg a Babamosolyt,nagyon bevált, van mind a kettőben édeskömény, és mi is hasfájosok vagyunk, ezért a kisfiam issza az anyatej mellé. Igen is kell egy ilyen idős babának folyadék a tápszer, vagy ha szopizik az mellé is valami kiegészítés: tea, víz...nem tudom honnan vetted, hogy nem kell az egyik hozzászólónak szólt!A védőnő meg azt mond amit akar, egy hétig nincs széklete a gyereknek, huzza a lábát, sír keservesen, akkor mit csinálsz?én ezért is itatom vele a teát, és a vizet.a hozzászólónak szólt ez is....Nyugodtan add neki a teát, és a vizet is ha elfogadja.
2010. máj. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

17.56-osnak:

Gondolom nekem szántad amit írtál (első vagyok), de kicsit félreértelmezted valószínűleg a mondatomat. Nem azt írtam, hogy ne adjon mellé folyadékot. Folyadék az mindenképp kell.

Azt írtam, hogy a teára nincs semmi szüksége egy ekkora babának. A hsz végén ott volt, hogy adjon neki vizet. Akármit is mondtok, az oltja legjobban a szomjat. Én is vizet adtam neki a szopi mellé, viszont én a teáztatással nem értek egyet.

2010. máj. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!