Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miota megszuletett a kicsi, a...

Miota megszuletett a kicsi, a nagyobbikat nem szeretem, sot, idegesit a jelenlete is neha. Mi ez, depresszio?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 17:00
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem akarmit is erzel, ha kamubol irtal, ha nem, vegyel eröt magadon es ne mutasd a nagyobbik fele ezeket az erzeseket. Elmehetsz pszichiaterhez, de a depresszio -ha neked az van- csak egy lelki allapot nem betegseg es tablettakkal nem kezelhetö, ez a szomoru valosag, tudom mit beszelek, tul ket öngyilkossagi kiserleten (Istennek hala sikertelen), amit szerintem a gyogyszerek mellekhatasa valtott ki, mert addig csak sz@rul ereztem magam, utana mar meg is akartam halni. Az egyetlen ami segithet, hogy összeszeded magad, megbeszelheted valakivel a problemaidat az segithet, de vegyel eröt magadon, mert ez semmihez sem vezet. Nekem nincs gyerekem, pokolian vagyok egyre, de nem merem bevallalni, valoszinüleg soha, mert tulsagosan szeretem a meg nem született gyerekemet ahoz, hogy bele merjek gondolni mi lenne vele, ha megint "elgyengülnek", de mivel neked mar van, raadasul kettö, razd gatyaba magad es vallald a felelösseget ertük. El fog mulni ez az erzes, ha kitartasz.
2010. máj. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
60%
Kedves Kérdező! Ha már ennyien vették a fáradságot és válaszoltak Neked, légyszíves jelezz valamit vissza, legalább annyit, hogy valós-e a kérdésed! Kösz
2010. máj. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
30%
tuti kamu kérdés...vagy baromira elszégyellte magát...nem fog visszajönni, nem fog írni...csak szépen lepontozgat minket.
2010. máj. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
47%

Persze hogy nem valós a kérdés!


Mindenképpen beteg ember tette fel a kérdést...ha nem valós azért... ha meg valós akkor azért! Én ha így is éreznék segítséget kérnék szakembertől és nem itt. Indulhat nyugodtam a lepontozásom ... egyébként meg szerintem pont a kérdező pontoz le!!!! Még arra se méltat hogy hozzászóljon bár ő kérdezett.

2010. máj. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
48%

Ez egy nagy kamu kérdés!!!!!!!!!!!!

Ahogy még ezen kívül egy jó pár itt, csak hogy élénküljenek a dolgok!!!!!!!!!!!


Feltettek az illetőnek ezer kérdést, de egyre sem válaszolt!!!!!!!!


Vagy ezt csak én vettem észre?!?!?!?!?!?!?!

2010. máj. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,nem ulok egyfolytaban a gep elott mint ti es nem is azert tettem fel a kerdest hogy utana egy jot vitazzak egy par szemellyel aki ahelyett hogy tanacsot adott volna nagy bunkon letolt.Nem pontoztam le senkit.Kamu vagy nem kamu,erdekes kovetkezteteseket lehet levonni az emberi rosszasagrol es a segitokeszsegrol...Akit bosszantott az hogy nem reagaltam rogton az a gonosz pletykas kategoriaba tartozik.Sajnalom hogy ennyi ronda bunko ember van koztunk.
2010. máj. 30. 13:42
 27/40 mendy1025 ***** válasza:
34%
De ettől még egyik kérdésre sem válaszoltál!!És nemcsak bunkók kérdeztek!!Egyébként mit gondoltál,mit fogsz ezzel kiváltani a sok anyukánál,hogy beírod,hogy nem szereted a gyerekedet???
2010. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
48%
a tegnapi 20,14 es vagyok.Sajnos nem válaszoltál a kérdésekre.Az enyémre sem.én sem ülök naponta a gép előtt,de azért ha kérdést teszek fel,igyekszem megnézni,reagálni.és a stílus amit kaptál sok embertől az valahol érthető,hiszen egy élet a tét,egy ártatlan emberkéé,írhatsz privibe is ha úgy jobb neked.
2010. máj. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
48%
Azért voltak jó páran, akik segíteni akartak Neked, azért megérdemelnének néhány választ a kérdéseikre, ha veszik a fáradságot és reagálnak. Az, hogy milyen reakciót váltott ki az emberekből az, amit írtál, azon ne csodálkozz, mert azért elég sok anya olvassa itt a kérdéseket és elég heves érzelmeket vált ki, mikor azt írja valaki, hogy nem szereti a gyerekét. Szóval nem biztos, hogy gonosz, bunkó, rosszindulatú az, aki kikelt magából egy ilyen kijelentés láttán. Remélem megoldódnak a problémáid.
2010. máj. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
74%

De kedves kérdező, milyen segítséget vártál vagy tanácsot erre, hogy nem szereted a gyerekedet?

El nem tudom képzelni.

Megnyugtatást, hogy ne aggódj ezzel sokan vannak így. Igen látom nap mint nap az utcán meg az agyonvert, elhanyagolt gyerekekről készült statisztikák is ezt mutatják, hogy sokan vannak így, de nehogy már azt kelljen mondanunk, hogy ez így van jól. Vagy azzal nyugtassuk a lelkedet, hogy persze ez depresszió, nehogy már felelősséget kelljen vállalnod. És akkor magyarázhatod ezzel.

Nem az igazság az, hogy nem vagy anyának való és kár volt szülnöd. Mert hamarosan a második is az első sorsára jut, mint ahogy itt már írták.

De ha már feltétlen tanácsot vársz, kapd össze magad és ha már megszülted azt a gyereket, aki nem kérte hogy megszüld, igenis szeresd és neveld fel tisztességben, szeretetben. Mert bármi miatt is nem szereted, az egyedül a te hibád. Mert te választottad az apját, a te génjeidet örökölte, a te nevelésed.

2010. máj. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!