Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miota megszuletett a kicsi, a...

Miota megszuletett a kicsi, a nagyobbikat nem szeretem, sot, idegesit a jelenlete is neha. Mi ez, depresszio?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 17:00
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
84%

Tényleg vmi baj lehet, keress fel minél hamarabb egy szakértőt, nehogy nagyobb baj legyen, nehogy a nagyobb megérezze h vmi nem stimm. Én azt gondolom, h ezt csak átmeneti dolog, de jobb ha egy szakember minél hamarabb tud segíteni, mert ez így nem normális, az biztos. Amúgy szerintem Te nem azt érzed, h NEM szereted, csak eleged lehet két gyerkőcöt ellátni, és vszínű azt gondolod, h nem szeretheted. Ne adj isten, de gondolj bele abba, h ha esetleg vmi nagy baj történne vele (Mégegyszer mondom, nehogy legyen), az milyen érzést váltana ki most belőled??? Valószínű aggódást, rémületet, a szíved szakadna meg.... Úgyh bizti szereted, csak most vmi nem oké. Menj minél hamarabb orvoshoz, ne szégyelld. És hidd el, később lelkiismeret furdalásod lesz, ha visszagondolsz erre az időszakra, hogy hogyan gondolhattad azt, h nem szereted a nagyot?!?!

Remélem tudtam segíteni!!!!

2010. máj. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
86%

sajnos én sem tudok nagyon mást írni mint az előttem szólók..pedig még sosem ítélkeztem itt..de tényleg igazuk van!

A nagyobbikat bele kellene vonnod az életetekbe a picivel..a pelenkázásba,a játékokba..nem pedig kiközösíteni.A gyerekben ez maradandó sérüléseket okozhat...nem is értelek..nekem csak 1 gyerekem van 4 hónapos,de ha jön a kistesó..az egy közös öröm..bővül a család,ennek mindenkinek részese kell hogy legyen.mennyi idős a nagyobbik???

2010. máj. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
62%

Én ezt nem tudom elképzelni. Ha depressziós valaki, hogy lehet hogy az egyiket szereti a másikat nem? Akkor egyiket sem tudná ellátni szerintem. És nem azért mert nem akarja, hanem mert nem tudja. Az első gondolatom az volt hogy ez egy kamu kérdés.

Mindenkinek vannak mélypontok az életében, pláne ha bajos az első pár hónap, én is voltam kiakadva, befordulva, úgy éreztem hogy sok nekem a háztartás a gyerek és a munka, na de olyat hogy nem szeretem a gyerekemet szerintem ha kinoznának se tudnék érezni...

2010. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
84%

Vegyél erőt magadon,az a gyermek továbbra is feltétel nélkül szeret téged!Te hoztad világra,te akartad őt és most így érzel...Nagyon rosszul hangzik.

Ha kilábalsz ebből (mindegy,hogy milyen betegségnek nevezzük) bánni fogod,hogy valaha is ilyet gondoltál,éreztél.

A lehető leghamarabb kérj segítséget szakembertől,én is csak ezt tudom tanácsolni!

2010. máj. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
94%
Simán lehet depresszió. Szegény kisgyerek. De azért ilyet nem tudnék leírni, hogy nem szeretem. Azért remélem nem szándékozol kárt tenni benne, mert az is sajnos jele a depressziónak, ha ilyen gondolataid vannak esetleg. Tényleg fordulj pszichiáterhez.
2010. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
61%
Hiába pontoztok le, akkor is még ha depressziós, ilyet ne mondjon hogy NEM SZERETI!!! Mert depitől lehet azt érezni hogy idegesíti meg nem tudja egyszerre ellátni őket, fáradt, kimerült...de ilyen! Annak a picinek nagy szüksége van most rád, hiszen most a kistesó miatt még kevesebb szeretet jut neki (ha eddig jutott). Menj dokihoz, nehogy a végén baj legyen.
2010. máj. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
74%

elüldöztétek a kérdezőt, vagy csak kamukérdés volt?


Egyébként én voltam depis első gyerekkel. Mikor megszületett a pici, (2.) már nem volt "időm" a depire. Imádom mindkettőt, néha igen úgy érzem picit jobban a picit, de csak mert ő még nagyon pici(9hós), és folyton bújik, a nagy meg már 6 éves, és őt most az apa pátyolgatja, mert én kissé lefoglava vagyok a folyton rajtam lógó pici miatt. De az esti altatásnál mindenképpen ott vagyok neki. Mikor a pici elalszik, végre az övé vagyok, és mesélek neki, odabújik hozzám, simikélem, és akkor érzem igazán h ugyanúgy szeretem mint a picit!


Ne írd h nem szereted....ez annyira szomorú....:(

2010. máj. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 mendy1025 ***** válasza:
50%
Nem szereted?????Ilyet hogy írhatsz anya létedre?????Hogy nem lehet szeretni a saját gyerekemet?????Én sem írnék soha olyat,hogy nem szeretem a gyerekemet!Én a fiamnak élek,ő az életem értelme!Hiszen az enyém,belőlem van!!!!!!Meg ahogy írtátok is,ha depije lenne,akkor mindkét gyerek iránt kéne érezni!Szegény kisgyerek!!Más meg éveket vár egy babára!!!
2010. máj. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
56%
persze hogy kamu, egyébként reagált volna ezekre már rég
2010. máj. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
97%
szerintem te összekeverted az érzelmeidet.Én nem hiszem,hogy nem szereted az elsőt,de valami lelki oka van,hogy most igy fejezed ki.Mekkora az a gyerek?nagy vagy még ő is a picik közé tartozik?Nálam 18 év a korkülönbség.a nagy kamasz,és persze hogy most jelen pillanatban nem mindig jóérzéseket vált ki belőlem.de ettől még szeretem,csak azt nem amiket tesz.és ez különbség.Ha meg egy kicsi gyerekről van szó,akkor tényleg kérj orvosi segítséget,mert lelkileg egy életre tönkreteheted őt.Mindenesetre azt hogy itt kiírtad,és megfogalmaztad az már nagy lépés.azért írhatnál nekünk.
2010. máj. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!