Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hónapos babám jól elvan...

4,5 hónapos babám jól elvan magában 30-40 percet két kajcsi között. Hagyjam,hogy szórakoztassa magát vagy inkább olyankor is beszélgessek Vele? Nem tudom mennyire lehet magára hagyni egy ekkora babcit. Ti egy nap kb. mennyi időt játszotok csak Vele?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülj neki, hogy elvan egyedül is!!! Meg kell tanulnia egyedül is játszani, szerintem ez tök jó! Nálunk is így volt kb. 4 hónapos korától, a szőnyegén elvolt akár fél órát is egyedül, amikor megunta, akkor mentem oda és vittem új helyszínre vagy játszottam vele. Persze magára hagyni nem kell, ha ott vagy mellette és figyelsz rá, azt szerintem érzi, talán azért is van jól el egyedül. Hidd el, más összetenné két kezét, ha ilyen lenne a babája, sok babát ringatni, cipelni kell, nincs el egyedül pár percet se, ügyi a babád, ne aggódj! 6 hós babó anyuja
2009. márc. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elvan akkor hagydd, hagy játszon el magában. Így legalább Te is tudsz csinálni addig valamit. Meg akkor megtanulja, hogy egyedül is el lehet játszani és később is el lesz egyedül, így Neked is könnyebb.
2009. márc. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is ennyi idős. Hidd el, kell, h magában is tudjon játszani, hagyd, olyankor foglalja le magát! Nem kell mindig körülötte lebzselni, mert egy idő után nem fog eljátszani egyedül! Én szoktam hagyni az enyémet, akkor játszunk, amikor már nem bír egyedül lenni (hisztizik, kiabál). Amíg elvan magában, addig csinálom a házimunkát, vagy leülök a géphez 10-15 percekre.

H mennyi időt játszunk, azt nem tudom, nem mérem. Tőle függ, h mennyire igényli a társaságomat. Vannak napok, amikor egész nap kellek neki, máskor meg a délelőttök szinte kimaradnak (talán fél órát játszunk de). Du viszont mindig többet kell vele foglalkoznom, olyankor "beszélgetünk", játszunk, tornázunk.

2009. márc. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülj neki, hogy elvan egyedül is. Az enyém soha nem játszott egyedül és ma is utálja ha nem vele foglalkozom. Szerintem jól csinálod, azért mindíg menj oda hozzá néhány percre és énekelj, beszélj neki, ebből nagyon sokat tanulnak. Neked legalább van időd megcsinálni ezt, azt, míg nekem szinte semmi, és este főzök éjjel takarítok.
2009. márc. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám pont ennyi idős, és ő is elvan magában kb. 30 percig! Szerintem ez jó, hiszen magadra is kell némi idő, használd ki, írj meg egy mailt, vagy ilyesmi. Persze fél szemmel gondolom ránézel. Én se hagyom ssem egyedül.
2009. márc. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!