Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor jön el a harisnyanadrágo...

Mikor jön el a harisnyanadrágos időszak? Én még nem adok 3,5 hós kisfiamra, kellene? Hogy válasszak megfelelő ruhadarabot neki ebben az átmeneti időszakban?

Figyelt kérdés
2008. okt. 22. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
én actam már rá harisnyát,te is mindenképp adj,könnyebben megfázhat,mert csak fekszik a babakocsiban
2008. okt. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

8 hós a kislányom, nemrég állt fel és elkezdett totyogni... Itthon harisnya és hosszúujjú body van rajta, mert abban tud a legjobban mozogni és nem csúszik fel vagy le a naci a nagy mozgásban. Ha kimegyünk sétálni, erre csak egy pulcsi + naci + sapi és már mehetünk is :) Azért mindig viszek magammal kardigánt vagy kiskabátot neki + egy pokrócot is, ha hűsebb lenne az idő, mint amilyennek látszik, mert még csak csücsül a babakocsiban.

Szerintem harisnyát már adhatsz rá a naci alá, legfeljebb leveszed a felső réteget, ha melegebb van :) Inkább öltöztesd rétegesen, levenni még mindig könnyebb a felesleges rucikat, minthogy megfázzon.

2008. okt. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6 hónapos a lányom, nem viszem ki harisnya nélkül egy ideje, és a többi velünk egykorú baba is hord már.
2008. okt. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most adjal mar ra, sot meg otthon is lehet abban, alulrol megfaznak, meg kulonben is harisnyanadrag az telre valo.
2008. okt. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!