Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Őszintén! Ti hányszor adjátok...

Őszintén! Ti hányszor adjátok a játszós cumit a babátoknak?

Figyelt kérdés
Nem rosszból kérdezem, csak pusztán kíváncsiságból.
2017. okt. 23. 17:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mi miatt megy a lepontozás? Mindenki ugyanúgy válaszolt...
2017. okt. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én a kezdetektől úgy adtam Neki, ahogy igényelte. 7-8 hónapos kora óta pedig beteszi magának, most 1 éves. Már napközben egyáltalán nem kell csak rtikán. Este pedig amikor leteszem beadja magának, de amint elalszik már ki is köpi. Én mindenképpen cumit akartam adni Neki hogy az ujját ne szopja, mert én 12 évesen tudtam "leszokni" az ujjszopásról és nem szerettem volna, ha Neki is ez van.
2017. okt. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én csak akkor adok neki cumit mikor sétálni megyünk és berakom a babakocsiba. Ilyenkor kicsit mindig sír, de odaadom a cumit megnyugszik és egy perc alatt elalszik. Egyébként ha a kiságyában alszik, vagy ébren van akkor nem igényli, egyedül a sétához.
2017. okt. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Logopédus vagyok, szakmai tapasztalatom miatt egyik gyerekem sem kapott cumit. Le lehet pontozni.....
2017. okt. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát! Megnyugodtam, mert azt hittem túl sokat adom neki. Én is sétához, vagy este amikor felkell akkor adom neki akkor rögtön vissza alszik tőle.

Szoptatom én is, de állandóan nem tudom a cicit adni neki. :)


Nem tudom, h kipontozz le mindenkit :S

2017. okt. 24. 14:44
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem adtam, szerencsére mindig sikerült egyéb módon megnyugtatnom,megvigasztalnom mindkét gyerekemet:)
2017. okt. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!