Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet úgy "nevelni"...

Hogyan lehet úgy "nevelni" egy újszülöttet, hogy ellegyen a hordozóban hosszabb ideig is akár?

Figyelt kérdés

A nevelni szó helyett talán jobb a szoktatni. Mit kell illetve mit nem kell csinálni vele az elejétől, hogy ne akarjon állandóan kézben lenni, tehát legyen el a hordozóban is például?

Nagyon fontos lenne, mert napi 1 órát el kellene majd lennie így 4 hetes korától és nem akarom elszúrni az elején.


(tápszeres lesz és már beszéltem a baba doktornőjével is, hogy melyik lesz majd neki a legjobb, tehát feltételezzük, hogy nem lesz hasfájós)



2017. okt. 24. 19:14
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
82%

Csodálom hogy nem programozott császárral szülsz...

Én tényleg remélem minden úgy alakul ahogy eltervezed, de ez nagyon nagy mereszség hogy te már most eldöntötted hogy melyik tapszer lesz jó, könnyen szülsz és a te gyereked szobanövény lesz ( leteszed csendben bambulva néz ki a fejéből amig neked dolgod van), de nagyon bilibe lóg a kezed szerintem.

2017. okt. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
27%
Látjátok, a 60. válaszoló tudott egy normális stílusban megfogalmazott véleményt mondani! 61 azért mert valakinek csendes és nyugodtabb babája van, attól még nem szobanövény! Nekem mind a kettő ilyen, mégsem címkézem a nyugtalanabb gyerekeket....
2017. okt. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
27%

Hát mekkora önző suttyó már a kérdező hogy akár EGY órát is szeretne házon kívül tölteni, mit képzel magáról hogy csak úgy ne minden pillanatban a gyerek kényét lesse hanem akár olyan dolgot csináljon ami neki is jól esik? Vagy hogy elmenjen elintézni BÁRMIT és közben ne üvöltösön non-stop a gyerek, hát milyen korcs világban élünk, fujj.

A tápszer dolgot én sem értem de lehet megvan rá az oka.

2017. okt. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
20%
Ha meg valaki szül egy gyereket és minden önbecsülését kivágja az ablakon és hajat is csak akkor mos ha telehányták rögtön mindenk ia szájára veszi hogy "milyen igénytelen, hogy elengedte magát, figyelhetne magára is"
2017. okt. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!