Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Sudocremet próbáltátok már?...

A Sudocremet próbáltátok már? Vélemények?

Figyelt kérdés
2017. okt. 30. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó.
2017. okt. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó.

Csak vékonyan kell kenni

2017. okt. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi azt használjuk első perctől kezdve, nekünk bevált csak ajánlani tudom:) még sohasem volt gond vele.
2017. okt. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk nem vált be. Èrdes lett tôle a gyerek popsija, pedig semmi nem irritálja egyébként. De ezek mind olyan dolgok, amiket ki kell próbálni, mert ami nekem bejön, az másnak nem biztos és fordítva.
2017. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon bevált, de csak probléma esetén használtam. Egy-két nap alatt elmulasztotta a pelenkakiütést.
2017. okt. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az első pelenkazasom óta hasznalom, soha nem volt vele gond.
2017. okt. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Borzasztó.

Kipirosodott tőle a lányom bőre.

Tele van káros anyaggal.

Ráadásul nagyon drága.

Gyógyszertárit vegyél amit az orvos ír fel, a legjobb

2017. okt. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pelenkakiütésre adták a patikában. Tubusos nem tégelyes, baromi drága, de tényleg használt. Pedig én alapból a gyógyszertárit használtam, a receptre kaphatót. Aztán egy rossz törlőkendő választás és meg is volt a baj.
2017. okt. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én alapból azt vettem mikor a babám megszületett, de azért kiváltottuk a gyógyszertárit is. A gyógyszertári is jó, de komolyabb igénybevételnél már nem hatásos.(pl.:sok pisi, kaki, vagy ha nem tudod időben cserélni a pelust) Ha kipirosodott vagy pelenkakiütéses lett a bőre akkor a Sudocrem rögtön helyre hozta.
2017. nov. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam, mert én az orvos által felírt, patikában készült krémet használom és nagyon bevált. Szép a baba bőre, sohasem piros és kiütés sincs rajta.
2017. nov. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!