Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Besafe Izi Comfort X3 gyermekü...

Besafe Izi Comfort X3 gyermekülésről szeretnék tapasztalatokat kérdezni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekünk BeSafe Izi Comfort X1 van, és csak jókat tudok róla mondani. Könnyű bekötni, szerintem kényelmes a babának, mert midg jókat alszik benne, könnyen dönthető, maga az ülés is könnyű, és szerintem szép is. Az x3-mat nem ismerem, de az x1-ből kiindulva nem lehet rossz...
2010. máj. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk is Besafe izi comfort x1 van, csak jókat tudok róla mondani, én anno elég sokat böngésztem a neten, hogy melyik lenne a legjobb, és ár-érték arányban magasan a besafe nyert, nagyon jók a töréstesztjei is, kényelmes, a kislányom imád benne utazni, nagyon könnyű bekötni is (úgy tudom ez a z egy, amelyiknél elöl vezetik el a bizt.öv egyik szárát, így még biztonságosabb.)


Az X3 az X1 továbbfejlesztett változata, úgyhogy sztm még jobb mint a mienk, pedig már ez is szuper :)


Nyugodtan vedd meg!


20 hós kislány anyukája

2010. máj. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi 2 hete vettünk X3-ast. 5 ezerrel volt drágább, mint az X1-es. Az X1 tövábbfejlesztett változata, a fejtámasz körben merevítős. Én mindenképpen Be Safe-et akartam venni, skandináv minőség, ők meg eléggé odafigyelnek a babákra. Terhesen is Be Safe övterelőm volt, szóval már akkor eldöntöttem, hogy autósülésből is ezt a márkát fogom venni. Könnyű bekötni, kényelmes, szeretjük, habár még nem használtuk sokat.
2010. jún. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ez van, januárban vettük, akkor még nem volt X3-a, vagy volt?

2010. jún. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

11.16-os vagyok. Mi ezt vettük:

[link]

2010. jún. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi két hónapja vettünk X3-at!Szuper,imádja a kisfiam!

Nekünk vételkor a fő szempont az volt,h vezető márka a gyerekülések közt,és kiváló a baleseti statisztikájuk,halálos baleset még ilyen besafe ülésekben nem történt!

Bár azt hozzá teszem,h nem egy olcsó ülés,de én nagyon tudom ajánlani!

2010. jún. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13:32-es vagyok! Még annyi eszembe jutott,h annyi a különbség az x1 és az x3 között,h az x3 2010 legujabb modellje és a fejszükitője jóval merevebb,mint az x1-é!
2010. jún. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, holnap újból belelpróbáljuk Besafe X3-ba és Maxi Cosi Tobiba, már csak e kettő közt vacillálunk és amelyikben manó "jobban érzi magát" azt vesszük meg!
2010. jún. 2. 09:55
 9/10 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Pár héten belül mi is váltani kényszerülünk a hordozóról gyerekülésre, és hosszas böngészés és tanakodás után ugyanaz a kettő játszik már csak, mint Nálad! Eleinte a Tobi felé húztam jobban, de most egyre jobban beleszeretek a BeSafe-be... Szeretném megkérdezni, hogy végül melyiknél maradtatok? És hogy vált be? Tudom, hogy gyerekfüggő, meg minden, de azért kíváncsi lennék! Köszönöm a segítséged:)

2010. júl. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves "Kérdező",

végül X3-at vettünk és nem bántuk meg! Babó imádja, úgy utazik benne, mint egy "kiskirály", mindent lát belőle és hosszú úton nagyokat tud aludni is benne! Tobiról hamar lebeszéltük magunkat, amikor egymás mellett bekötve az autóban kipróbáltuk a két ülést! Minden jót!

2010. aug. 3. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!