Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Maxi Cosi Tobi (9-18 kg)...

Maxi Cosi Tobi (9-18 kg) gyermekülésről gyakorlati tapasztalatokat szeretnék kérni, mik a negatív és pozitív oldalai más gyermeküléshez képest?

Figyelt kérdés
egy "ülésvásárlás előtt álló kissé tanácstalan" 8 hós anyukája
2010. máj. 31. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó választás, nyugodtan vedd meg :-)

jó magasan van,kilát belőle a baba, kényelmes, puha.

Nem kell állitgatni az övet,ha nő a gyerkö,mert automata, magát állitja, az egyik legjobb a töréstesztje

2010. máj. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Inkább maxi cosi priori , mert a tobiban van egy ülésszűkítő amit nem lehet kivenni, s ha most elmész beleprobalod a babát, akkor elfér benne, de télen kabátban, s jövőre már szűk lenne, én is azt néztem ki neten, de mikor beleültettem a lányom kabátban akkor pont jó volt, na mondom jövőre már kicsi is lenne, meg a fejvédő betét abszolut nem hagyná hogy szellőzzön a nyaka háta, nagyon izzadna tőle.


[link]


mi itt vettük ezt, nagyon szereti lányom jól elvan benne, 3 fokozatban dönthető, az övfeszítő is szuper mert nem lötyög stabilan áll a helyén a kocsiban.

Ami nem tetszik benne, hogy piszok nehéz leszedni a huzatot ha koszos lesz, 14 hónapos lányom meg mindig összehánnya magát ha utazun a nagyszülőkhöz, és nagyon nehéz levenni visszarakni a huzatot, mert az öveket mindent ki kell szedni, utánna meg na tudd hogy mi hol is volz beakasztva. Nekünk ezelőtt is maxi cosi hordozónk volt, de annak plüss és szövet volt a huzata, na az nagyon kikopott a fenekénél fejénél, most fényes olyan víztaszító a huzat, ez strapabíróbb, nem kopik, és nedves ruhaval szépen lehet takarítani.

2010. máj. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!