Pelus kérdés!?

Figyelt kérdés
Melyik a jó (bb)? Mik a tapasztalatok? rossman,pampers, tescos ?

2017. nov. 2. 19:21
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Olyanok érdekelnek, hogy ár/ érték , mennyire jó nedvszívó, mennyire megbízható? ( éjjelre) , milyen a külseje stb?
2017. nov. 2. 19:23
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Libero. De mindenkinek más jön be.
2017. nov. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
libero nem érdekel, köszi :*
2017. nov. 2. 19:24
 4/18 anonim ***** válasza:
53%
Libero. És marhára nem érdekel, hogy az téged nem érdekel, az volt a kérdés, melyiket ajánlom! ;)
2017. nov. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem tudtok olvasni? mi van, már ehhez az oldalhoz is diploma kell? O.o jó, akkor újra: rossmann, pampers, tescos pelenka közül !!?
2017. nov. 2. 19:28
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

Tesco :)

A 2es mérettől használjuk.

Éjszaka sosem ázott át, pedig a fiam elég korán 230ml-ket vacsorázott..

Elég magas a háta, ezért kaki sem “csúszott” még ki. Ha van baleset akkor amiatt, mert sok pisi van a pelusban, kakil is rá és a comb belseje kicsit elszínezi a ruhát. 1-2x volt így, mert nem volt lehetőségünk pelust cserélni. Szóval ha cserélve van rendesen akkor nem jellemző az ilyen.

Mi szeretjük mert darabra olcsóbb mint bármelyik más.

És nem ad ki pisi szagot mint a Dm-es...!

3800,- most 84 db!

2017. nov. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Kiegészíteném:

Volt rá példa, hogy a köldöknél átázott a ruha, de amiatt, mert nem body volt a fiamon, hanem sima póló és nem volt ami “helyén tartsa” éjszaka a pelust a nagy forgolódásban..

2017. nov. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Csak nem te vagy a lengyel babakocsis?

Agresszív kismalac stílus stimmel. :)

2017. nov. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a pampers pelust ajánlanám. Születése óta ezt használjuk. Én nagyon szeretem. 2 átázás történt, mikor a lányomnak hasmenése volt. Szerintem megeri az árát, és mintás is. :)
2017. nov. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Pampers premium caret használjuk, még csak három hónapos, de nem történt baleset. Az elején van minta. Nekünk bevált.
2017. nov. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!