Pelus kérdés!?

Figyelt kérdés
Melyik a jó (bb)? Mik a tapasztalatok? rossman,pampers, tescos ?

2017. nov. 2. 19:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
köszi az eddigieket, a kérdesre válaszoloknak természetesen ment a zöld kéz ! rossmanossal vkinek tapasztalata??
2017. nov. 2. 19:50
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A rossmannos nem a fiamra való, husis, szorította a combjánál. A pamperstől piros lett a feneke. Tudom nem ez érdekel, de liberot szoktam venni. A dm-es babylove is jó, csak nekünk nincs túl közel a dm.
2017. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Liberoval befürödtem, kifolyt belőle a kaksi. nem egyszer, többször, azért nem érdekel (különben) . rossmanossal szemezek most, multkorában volt 2-t olcsóbban akció.
2017. nov. 2. 20:01
 14/18 anonim ***** válasza:
69%
Tescos ;) elsonel is vegig azt hasznaltuk, most a tesonal is az megy :)
2017. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
69%
A tesco pelus a felsoroltak közül a legjobb nekünk. A pampers sztem nem éri meg az árát. A rossmann pelus 6 éve az első gyereknél még jó volt, azóta rosszabb lett a minősége. Nekem még a bella happy jön be ezeken kívül
2017. nov. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
69%
12-es vagyok, próbáld meg. Máshogy nem nagyon megy, ugye én írtam, hogy nem az én husis fiamra való a rossmannos, de ettől lehet másoknak beválik! Mint ahogy nektek a libero nem volt jó, nekünk meg az vált be, meg bárki hiába ajánlgatná neked, ha nem jó a te babád alkatára.
2017. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én éjjelre pamperst használok nappalra dm- est nekunk ez vállt be
2017. nov. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekünk a Pufies jött be maximálisan, neten rendelem. A soft care, sensitive és art&dry volt eddig belőle, nagyon szeretjük, ez az egyetlen pelenka, amivel még sosem volt sem baleset,sem kiütés, zökkenőmentes a méretváltás is, pedig 2 gyerek használta/használja évek óta. Pampersből eddig kizárólag a bugyipelenkák jöttek be, de hosszútávon azt sem próbáltam, csak amikor egy hosszabb távollét miatt nem jutottam hozzá a megszokott márkánkhoz használtuk egy hónapig azt is probléma mentesen, de utána visszatértünk a Pufies-hoz.
2017. nov. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!