Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honor fiú névről mi a vélemény...

Honor fiú névről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2017. nov. 3. 10:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
65%
Az, hogy Sándor, Károly, Mihály, Gyula, Mátyás, József, stb sokkal jobb.
2017. nov. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha bevezetteted az Árium keresztnevet, akkor lehet Honor Árium. Ha a vezetéknév Nagy, akkor a gyerek neve Nagy Honor Árium lenne, ami szerintem elég pozitív, csak mindenki szétröhögi majd magát rajta. Miért akarsz kiszúrni direkt a gyerekeddel egy életre, de legalábbis 18 éves koráig, amíg meg nem változtathatja a nevét?!
2017. nov. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Minek szülsz ha már most gyűlölöd?
2017. nov. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Dudok Andrásné ***** válasza:
100%
Olyat nevet adj, hogy neki ne legyen sosem kínos v értelmezhetetlen!!Mindenki értse lexikon nélkűl, hogy fiu v lány!!Az lesz csak a kinos ha 18 évesen lemond róla!!!Ismerek ilyet,aki még a vezetéknevét is megváltoztatta ,pedig nem volt cifrább!
2017. nov. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 heil cézár válasza:

Miért akarsz direkt kiszúrni a gyerekeddel? Ezzel csak megszívatod, és mindig csúfolni fogják az iskolában, ami súlyos önbizalomhiányhoz, öngyilkos hajlamhoz vezethet. Komolyan nem tudom mi a francot gondolsz. Én ismerek egy Alma nevű lányt, és ő is nagyon megszenvedte (öngyilkos hajlam, zárkózottság, stb stb). Ettől nem lesz különleges a gyereked, csak szenvedni fog.


Én nem vagyok híve a "mainstream" neveknek, pl János, Sándor, Imre, stb, inkább a mérsékelten gyakoriaknak, pl Csongor, Jenő, Ákos, Szabolcs, stb. De ne olyat adj neki amiből nagyjából 1 van összvissz az országban, és folyamatosan csak gondja lesz belőle.


Egyébként én azt javaslom h 2 nevet is adj, és később el tudja dönteni majd, melyik tetszik neki jobban, ha akarja.


(A Honort meg nagyon gyorsan felejtsd el)

2017. nov. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Jó telefon márka név.
2017. nov. 10. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Meg a Horror-ral is össze lehet téveszteni, én elsőre úgy olvastam.
2017. nov. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Női névnek hittem, kifejezetten homokos név.

Egyébként barna végtermékhez hasonlítható név szerintem. tehát S-Za-r

2017. nov. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
A "honor" nem név, hanem telefon márka! Kiváló név arra, hogy Huawei- nek csúfolják a név viselőjét!😂😀
2017. nov. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Jelenleg egy nagyon jó ár-érték arányú Honor okostelefont használok, Honor 9-et pontosabban. Kamerája nagyon jó képet ké...


Micsoda??? Te komolyan ennek akarod a gyerekedet elnevezni? XDDDD

2017. nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!