Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers Sleep and play pelusró...

Pampers Sleep and play pelusról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A babám 7 hós és több féle fajta pelust próbáltunk már, de a Pampers vált be legjobban. Nagyon aktív baba áll, mászik, ül és arra gondoltunk férjemmel, hogy kipróbálnánk ezt a tipusát, ezért érdekelne olyan szülők véleménye, akik használták vagy használják. :)

2017. nov. 6. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekünk ez jön be legjobban. 2,5 éves lányom van, a 4-est használjuk (éjjelre 4+), nincs rá panasz, nagyon sokat bír. Ő rengeteget iszik, sokat is pisil, de bírja a pelus. Mondjuk nappal nyilván figyelek és cserélem, de az éjjelt is bírja, nagyon sok van benne, de sosem folyt ki.
2017. nov. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2017. nov. 6. 22:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A lányomnak borzalmas volt, rengetegszer kijött a pisi! Alig vártam, hogy elfogyjon
2017. nov. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem fiam van, 3-as méretben használtunk egy csomaggal, nem szerettem.
2017. nov. 7. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, bocsi, én most összekevertem a zölddel, azt használjuk. Ez a narancssárga tényleg borzalom, nekünk se jött be. Ajándékba kaptuk anno, de szörnyű tényleg.

1es voltam.

2017. nov. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk se vált be.
2017. nov. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Eza narancssárga? Az borzalom.

Fiamnak is a Pampers vált be, a zöldet használtuk. 1x vettem a narancssárgát, szörnyű volt. De a zöld nagyon szuper volt végig. Abból soha semmi nem folyt ki. A 6-os bugyipelussal szokott le a pelenkáról.

2017. nov. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hűha...hát nem valami jó tapasztalatok. akkor maradunk a zöldnél szerintem...
2017. nov. 7. 10:10
 9/11 anonim ***** válasza:

Par hos fekvo babanal meg jo, de ilyen korban tenyleg kifolyik belole minden, keves nedvesseget bir ki.

A zold csomagos a nyero, vegig az valt be!

2017. nov. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm szépen 😊
2017. nov. 7. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!