Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós baba miket ehet? Reggeli...

8 hós baba miket ehet? Reggeli? Vacsora?

Figyelt kérdés
még szopcsizik,nem akarja enni a bébi ételeket!!mit adhatok neki,,amit mi is eszünk?
2010. okt. 6. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A reggelije a lányomnak 8 hós korától natúr jogi,valamilyen gyümi benne (bébiital,vagy rostos)plussz zabpehely!Bár már péksütit is eszik néha reggelire!

Amúgy bébiétel főzi,abból csak a boltit eszi meg!Gyümi az itthoni!Adhatod a gyümit is túróval,laktatóbb!

A lányom 8 hósan kezdte kóstolni a joghurtot (csak natúr) a túrót a sajtot!

2010. okt. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
kenyér?rákenni valamit?mikortól?
2010. okt. 6. 20:49
 3/14 A kérdező kommentje:
gyümit túróval,hogyan?
2010. okt. 6. 20:49
 4/14 anonim ***** válasza:

kenyér már mehet valami normális párizsivel.

Én mondjuk még nem mertem adni (szintén 8 hós) már többen ajánlották pedig, beszari vagyok

Mi még reggel este tápit eszünk.

2010. okt. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A védőnőnk szerint reggel és este a tápszer a legjobb, az én lányom is azt eszik! Azért párizsit vagy parizert biztosan nem adnék még a lányomnak és a kenyérrel is ráér!
2010. okt. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Próbálkozz a gyümölcsökkel, elsőre sok baba nem fogadja el, nálunk inkább a zöldségeket fogadta nehezebben. Én ritkán adok neki glutén tartalmút, kenyeret még soha, meg hát rágni sem tud. Tejet is csak 1 éves kora után akarok neki adni. Én a pépes bébiételeket részesítem előnyben, ezenkívül a doki írt fel Sinlacot és HA-s rizspépet.
2010. okt. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!


Reggeli: tápszer

Tízórai: gyümölcspüré kekszel és túróval

Ebéd: főzelék hússal + bébidesszert

Uzsonna: tejpép

Vacsora tápszer


Én készítem neki, de néha eszik bolti ételt is!

2010. okt. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21:21-es vagyok, az lemaradt, hogy 8 hós az én kisfiam is.
2010. okt. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A keksz mennyivel jobb az is tartalmaz glutént!!!! Még a babakeksz is......(Hipp)
2010. okt. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azért a kenyér és a babakeksz között van különbség, amúgy meg már 4 hónapos koruk után be kell vezetni a glutént! [link] -- Az én lányomnak ezt a kekszet adom.
2010. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!