Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljam hogy ne napi 6...

Hogy csináljam hogy ne napi 6 szor egyen? Reggel 6 kor kell, reggeli, aztán 9 kor,12kor 15kor 18kor, és este 20kor még vacsi. Hogy csináljam? 5 honapos baba

Figyelt kérdés
mondjuk,van amikor csak este 6 kor eszik utoljára,azaz nem vacsizik,de olyankor hajnali fél 4 körül felkel enni?
2010. jún. 1. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
szia.mi is pontosan így ettünk ahogy ti 6,9,12,15,18,20.pár napja áltunk át a 6,10,14,18,20 órásra.van persze amikor picit elöbb vagy késöbb van a kajcsi de eddig egész jól müködik.én ugy csinálom h ha felébred jóval evés elött megkínálom vízzel ,iszik kicsit el van stb.próbálom húzni picit az időt:)és a víz után is megmarad az étvágya nem veszi el.sok sikert.14 hetes kiscsaj anyuja
2010. jún. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
első vagy.amugy miert marad ki a vacsi?sztem az fontos lenne h fürcsi utan is egyen és hátha akkor tovább aludna
2010. jún. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nemtudom,mért marafd ki,mert hiába kinálom neki,nemkéri,elforditja a fejét,és sir.
2010. jún. 1. 14:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi ezzel a baj? Szerintem teljesen rendben van! Ha este 6-kor eszik, nem csodálom hogy hajnalban ébred.

Ráértek még azzal, hogy csak napi 5-ször egyen.

(Ha úgy vesszük, a lányom 2 évesen is még 6-szor kap enni, , mert elalvás előtt még kakaózi egyet.)

2010. jún. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lányom 15 hónapos és még mindig napi 6x eszik. Miért baj ez? Szerintem is ráértem még áttérni a napi 5-re. Ráadásul ez gyerek függő, melyik mennyire szereti a pociját.
2010. jún. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Így eszik a fiam 8 hónapos elmúlt : 6,9,13,17,20

jobb ha van idő az evések között akkor rendesen eszik !

2010. jún. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hmmm....kisfiam 8 hós, igy eszik: hajnalban (nem mindig)3,aztán 7, 10, 1, 4, 6, fél 8. Tehát ha pörgős napja van(sokat mozog)akkor 7x eszik,ha nem akkor az éjszakai kimarad és 6x.MIÉRT baj ez?????
2010. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!