Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig nem fogadtatok gyerek...

Meddig nem fogadtatok gyerek látogatót?

Figyelt kérdés
Nyilván, ha az embernek van nagytesó, azt nem teszi ki, de "idegenre" gondolok. 3 hetes babához már jönni akarnak ovissal látogatni. Állandóan összeszed valamit, amióta közösségbe jár ezt hallgatjuk, hogy beteg, megint beteg most épp ez a baja, most az a baja... Én nem örülök neki, hogy jönni akarnak. Megkérdeztem a gyerekorvost, azt mondta mondjam meg, hogy ne jöjjenek és ne rám sértődjenek be, mert ő nem engedi, mert tényleg hozhat a gyerek mindenfélét, még agyhártyagyulladást is neki úgy, hogy ő maga nem betegszik meg, csak cseppfertőzéssel átadja. Hát én ezen teljesen elképedtem, nem is tudtam, hogy ilyen van. Azt mondta hagyjanak minket békén legalább az első hat hétben, elég a babánknak hozzászokni a külvilághoz nem még mindenféle látogatóhoz, főleg közösségbe járó kisgyerekekhez. De tuti, ha megmondom, akkor jön az, hogy paramami vagyok és hozzájuk is mentek gyerekkel stb...
2017. nov. 7. 19:51
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Én sem aggódtam ilyen extrém dolgokon alapvetően, de a gyerekorvos mondta, nem én találtam ki. Azt mondta ő már csak tudja, hogy egy gyerek miket hordoz, meg miket ad át, főleg ebben az időszakban. Nekem az volt alapból a bajom, hogy nem lehet náluk kiszámítani, hogy elhozzák-e betegen, meg mit tartanak annak. Arról nem is gondoltam, hogy ez a korosztály jellemzően miket hordozhat a szájában, ami őket nem betegíti meg.


Mikor legutoljára voltak nálunk egy hetet, akkor szerencsétlen gyerek végig lázas volt, meg taknyolta köhögte tele a lakást, mert hát mielőtt eljöttek voltak orvosnál, az felírta neki mit szedjen és hát ők már eltervezték, hogy jönnek, semmi gond. Hát mondhatom a gyerek nagyon élvezte a vakációt... Még a sajátjára se volt tekintettel, nem tudtam, hogy lenne-e annyi eszük, hogy ne állítsanak ide ha nem 100%-os a gyerek, mert kicsi van. Aztán megkérdeztem a gyerekorvost, ő meg mondta, hogy kizárt, nehogy jöjjenek.


A férjem rokonai, megkértem mondja ezt nekik, hogy a gyerekorvos nem engedi, de azért megsértődtek és nem jönnek el. Aztán egy másik rokonnal beszélt a férjem és az mondta, hogy a gyerek megint nem megy óvodába mert hány meg megy a hasa, és már összefertőzte az egész családot is. Még az hiányzott volna ide tényleg.

2017. nov. 10. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!