Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Félek egyedül lenni a babámmal...

Félek egyedül lenni a babámmal? Mióta egyedül vagyok vele itthon szorongó érzésem van. Mit csináljak, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés

Babám most 2 hónapos. Nekem olyan problémám van, hogy mióta megszületett a kisbabám nem voltunk egyedül, egy hetet anyukám volt velünk, egy hetet párom anyukája egy hónapot pedig a párom volt itthon, mert itt kint van olyan lehetőség, hogy az apuka ki tud venni egy hónapot a szülés után. Utána egy hetet voltunk otthon családnál. És miután visszament hirtelen dolgozni a párom és rámtört egy szorongás, gombóc a torkomban, alig bírok enni, hasmenés is rámtört, mintha izgulnék, nem tudom. Egy hete tart ez. Nem tudom amiatt lehet-e, mert félek egyedül lenni a babámmal, mert megszoktam, hogy mindig volt itt velünk valaki?! Szeretnék megint felhőtlenül boldog lenni vele!! Remélem nem kezdődő depressziós tünet ez.. vagy most kezd tudatosulni, hogy anyuka lettem, most hogy kettesben lettünk?

Volt valaki hasonló cipőben? Ti nektek hogyan alalkult? Mit tegyek, hogy elmúljon ez a szorongó érzés? Nagyon rossz..



2017. nov. 11. 08:41
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Annyira köszönöm mindenkinek, tündérek vagytok!! Megfogadom mindenki tanácsát, és csak pozitívan próbálom szemlélni a dolgokat! Ígyis sokat segített, hogy írtatok! Vitaminokat is elkezdtem szedni, valószínűleg az is probléma lehet, mert nagyon vashiányos voltam mindig, szülés után kaptam is kis finom vas koktélt infúzióban.. pénteken megyek is vérvételre, de biztos vagyok benne, hogy ez is közrejátszik. Plusz szedek magnéziumot is omega 3, c vitamint plusz kismama vitamint. Elfogok most járni futni is, addig párom vigyáz a babócára, vagy tologatja addig arra babakocsival, már megbeszéltük. :)

És igen próbálok kihasználok minden percet a kis manócskával, hisz annyira szalad az idő, és olyan hamar felnőnek!!

Írok majd a fejleményekről!

Sok puszi nektek és köszönöm!

2017. nov. 13. 20:44
 12/12 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy ilyen jó kis terveid vannak! :) Akkor majd írj a fejleményekről. Puszi nektek is!:-)
2017. nov. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!