Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos baba alá a földre...

2 hónapos baba alá a földre melyik lenne jobb, praktikusabb?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2017. nov. 11. 10:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Melyiket választanád?
2017. nov. 11. 10:36
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekünk habtapi volt de mikor kúszott forgolódott el is ment róla.

Ha most vennék a tiny love szonyeg lenne :)

2017. nov. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 piroska és a farkas ***** válasza:
69%
Bármelyiket is veszed, csak pár hónapig tudod igazán kihasználni, ugyanis onnantól, h forog a Baba, nem fog rajtamaradni, csak azért, meet ott a széle. Habtapit nem vennék, föleg kiszedhetö részekkel nem, mert sok Baba elkezdi kapirgálni, ha jön a fogacska, rágicsálni, szerintem fulladásveszêlyes. Ha a lakásban szönyeg van, szerintem a legprktikusabb simán egy tiszta lepedöt vagy vidámabb paplanhuzaton ráterìteni, mikor a baba lent van.
2017. nov. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is a tiny love-t venném, amúgy én sima babatornáztatóra tettem ennyi idősen, ami felett van híd, nagyon érdekes volt neki főleg mikor már tudott nyúlni, sőt ezen tanult meg nyúlni a tárgyakért igazán.

Aztán mikor 6 hónaposan már kúszni próbált meg forogni akkor vettem egy hasonlót mint a tiny love csak fisher price-ba, az meg azért volt nagyon hasznos mert ösztönözte hogy elkúszzon, guruljon a játékokért ami fel van aggatva szőnyegre.

Később meg mikor már mászott és kúszott az egész lakásba, ahova csak tudtam habtapit raktam mert hideg a padló nálunk nagyon.

Szóval én mind 3 babaszőnyeg típust ki tudtam használni.

2017. nov. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Minél nagyobb sima játszószőnyeg, bébitornázo nélkül. Bár a bébitornázo is jó egy darabig, de az enyém 4-5 hónapos korától nem használja. A habtapit én nem szeretem, főleg ha van benne kivehető darab.
2017. nov. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2*2 m-es takaró, tiszta huzattal. ;)
2017. nov. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálunk refluxos volt a gyerek, bármiféle textil hamar felejtős lett, mert naponta többször kellett volna mosni.

Habtapi, de nem elaprózva. 2 méter * 1,8 méternyi terület volt nekünk lefedve vele, így sokáig alatta maradt.

A textilek azért se jók, mert felgyűrődnek, magukra húzzák.

2017. nov. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi habtapit vettünk, mert a takarókat/szőnyegeket állandóan összegyűrte a kis sajtkukac. Plusz nagyon bukós így minden nap mosni kellett. Habtapiból jobb az, amiben nincsenek kivehető alkatrészek, mert felmosáskor szétesik mikor felszeded.
2017. nov. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én a habtapira esküszöm. jó meleg, könnyű tisztán tartani, csak áttörlöm egy vizes ronggyal. Amit linkeltél, az mondjuk nem tetszik, nekünk olyan van, ami puzzle is egyben:

[link]


ilyesmi, és nagyon szeretnek vele jtászani is, kirakosgatni, amellett hogy dekoratív és jót tesz a mozgásfejlődésnek

2017. nov. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezek kozul az elsot. Amugy valoban kiszedegeti-ragcsalja majd a formakat, viszont onnantol, hogy mar megy ez elony is, igy tudsz neki egyenetlen talajt csinalni, ami a labanak nagyon jot tesz. Egyebkent nekunk a 60x60 centis habtapi van, amiben nincsenek kiveheto formak, de ezeket is szerette szetszedegetni. Kesobb jo lesz szonyegnek a gyerekszobaba.
2017. nov. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!