Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, hogy rendeztétek be...

Anyukák, hogy rendeztétek be a baba szobát?

Figyelt kérdés

Egy szobát kifestettünk, lett új parketta, a konektorokat feltetettük felnőtt kézmagasságba, új ablak is lett, ami befelé nyíló bukóra.

A falak sárga, fehér színűek, a csillár repülő alakú beépített ventillátorral.

Babaágy, pelenkázóval. 2 komód, 2db szekrény, 1 könyespolc, 1 játékos polc van meg világos barna színben. 2db barna_sárga szőnyeg. 1 hintaszék

Anyósom ma egész nap kritizálta, miért nem kék, miért nincsenek autók, traktorok a falon.

Nem kisbaba váró a szoba stb. Nagyon rosszul esett ez, nem egy két évre terveztük a bútorokat.


2017. nov. 11. 23:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%
Sehogy, ugyanis babának semmi keresnivalója külön szobában.
2017. nov. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Anyosod csak vitatkozni akart.

Mi kifestettuk , es vettem egy pelenkazo + komod egyben.

A kisagya a mi haloszobankban van. Ugyhogy igazabol az o szobajaban csak pelenkazok.

2017. nov. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Milyenkben sincs semmi ilyen. Sima tölgyszinű bútorok es fehér fal.
2017. nov. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem lesz velünk egy szobában úgy tervezzük, a nagytesónál ezt elrontottuk.
2017. nov. 12. 07:38
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A babát pont nem érdeklik a traktorok, felőle koloniál szekrénysor fiókjában is altathatnád. Mire elmúlik fél éves, addigra meg úgyis telehajigálja a játékaival a szobát, és voilá: kész a gyerekszoba. ;)

Anyósod kötözködjön máshol, az a véleményem.

2017. nov. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
3 éves múlt, a születése óta költöztünk is. A kék faltól kiráz a hideg (legyen akármilyen helyiség), mindkét helyen semleges, világos színt választottunk és a kezdetektől minden bútora natúr fenyő. Fenyő polc van a falon is, illetve egy parafa tábla, ahova az ovis alkotásokat tűzzük (korábban a bölcsiseket). Sose volt telerakva a fal traktorokkal vagy bármi hasonlóval, a bútort tekintve pedig csak annyi változott, hogy a rácsos ágyat lecseréltük leesésgátlósra.
2017. nov. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A nagy fiam 5 éves az ő szobája sem volt kifestve felmatricázva. Most már nagyobb focikapu, focilabda van a falon.

Nála is csak sima fabútorok vannak. Az ágyat cseréltük ki, és a szőnyegeket.


Unokatestvérük 6 éves kislány, a szobája azaz igazi rózsaszín, bútorok fehér/rózsaszín hercegnősek. A lány meg utálja a babákkal együtt. Nem akartam így járni, hogy a drága bútort lehet eladni mert a szobában nem akar aludni a gyerek. Ott a nagymama erőltette "kell mert lány igazi hercegnő lesz" alapon. Erre a legon autókon kívül semmi nem érdekli

2017. nov. 12. 08:20
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

Mi most csinaltuk meg a gyerekszobat.1,5 eves.idaig zold fal volt,mupadlo rajt habtapival es egy kisagy volt a szobaban.semmi mas.a ruhai a mi szekrenyunkben,a pelusok szinten.agyban pelenkazos vagyok,vagy foldon.ahol epp elkapom.jatekai tarolo dobozokban voltak.

Most,hogy kesz a szoba(na jo,meg csak felig) igy nez ki:

Autos fuggony,zold es narancssarga fal.zoldben narancssarga,narancsban zold kockak,teglalapok.mennyezet feher,egyik falon ledes diszlec benne ledszalag.

Lampa egy piacos cuki macis lampa,1 egos.semmi extra.

Vettunk egy 120cm szeles szekrenyt sonoma szinben,egy lepcsos pakolos polcot szinten sonoma szinben,3db szines textil taroloval,3 reszes kockas polc szett zold szinben.agya meg nincs kivalasztva,valami leesesgatlos lesz.a padlon pedig autos szonyeg van.

A szekrenyt mi is ugy vettuk,hogy ne keljen 4-5 ev mulva eladni a cuki babas,kutyusos macis szekrenyt,hanem sokaig jo legyen.agyat is olyat kap,ami kesobb is jo.leveheto leesesgatlos.

Jo volt mig kuszott,mazott,hogy a szobajaban volt helye erre.nem tudott semmire felmaszni,semmi nem volt utban.kicsi szoba,8m2 es.ennel tobb butor sosem lesz bent.majd kesobb szonyeg helyett parketta lesz.

Villamyvezetekeket,konnektorokat csereltettunk,de a konnektorok nem lettek magasra teve,csak 20 centire a foldtol.vakdugo van bennuk.ablakokat szeptemberben csereltettunk,buko nyilo de biztonsagi zar van rajt,hogy ne lehessen egy pontnal jobban kinyitni.

2017. nov. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

Nekem "sima" bútorokkal berendezett, fehér falú gyerekszobám volt.

Azóta is fehér fal párti vagyok:)

A bútorokat meg 20+ évig örömmel használtam.

2017. nov. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tudnád linkelni a ventilátoros csillárt? Kíváncsi vagyok. Eddig csak simában láttam ilyet, de érdekel.


Egyébként nincs hercegnős szobája a lányunknak, fiúnak se csináltunk volna nagyon fiúst.

Fenyőbútorok, krém fal, állatos függöny, vegyes színű textilek (van rózsaszín is).

2017. nov. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!