Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 2. babát törvényszerűen...

A 2. babát törvényszerűen hagyjuk sírni?

Figyelt kérdés

Elég nehezek a napok és az éjszakák, mert a kicsikém 2 óránként kér enni, közben elég keveset alszik. Sokat sír. Hasfájós. De emellett úgy veszem észre, akkor is sír vigasztalanul, ha éppen tele a poci, büfi, kaki volt. Még a kezemben sem tudom megnyugtatni. Vajon ez miért lehet? Közben a 2 éves kicsikémmel is kéne játszani, foglalkozni, csak rá figyelni.

Ti hogyan oldottátok meg ezt a helyzetet?


2010. máj. 31. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Én bizony hagyom sírdogálni egy picit, ha tudom hogy nem fáj semmije és minden rendben. Egy-két perc és újból szépen mosolyogva játszik a járókában. De az első gyerekemmel is ezt tettem.
2010. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem még csak egy babám van, de ő is ilyen volt. Igen, néha kénytelen voltam hagyni, ha egyszerűen már semmi sem segített rajta, pedig már mindent végigzongoráztam...
2010. máj. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szintén zenész. Én is kérdezhettem volna...

Lányom 2 éves, a kicsi már 3 hós.

Én biza hagyom sírni néha, meg is jegyezték, hogy milyen nyugodtan tűröm, hogy sír...

Igen, az elsőt nem hagytam, de most kénytelen vagyok néha.

Ez van...

A nagyon sajnálom én is, hiába mondja mindenki , hogy figyelni kell rá, nem tudom hogy lehet ezt gyakorlatban megoldani....de persze igyekszem

2010. máj. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!