Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Külön szobába lesz a picur....

Külön szobába lesz a picur. Bébiőrt és légzésfigyelőt is vegyek? Vagy jobb bérelno? Mennyi ideig kell használni őket?

Figyelt kérdés

2017. nov. 12. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Nekünk kettő az egyben van, Angelcare. Mivel két éves korig van bölcsőhalál, nem is olyan ritka ezért én addig használtam.
2017. nov. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Nekünk csak légzésfigyelőnk volt,mi is jó 1,5 éves korig használtuk.
2017. nov. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Nekünk is egy kombinált Angelcare volt. Amíg a kiságyban voltak, addig használtuk.
2017. nov. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Bébiőr az attól függ. Első babánknál a mi szobánkból nyílt az övé, nem volt bébiőr, lazán hallottuk a dumálást is, a nyöszörgésre is felkeltem. Második babámmal (költöztünk is) kissé előnytelen a szobák elrendezése, béreltünk bébiőrt 2 hónapra, utána vettünk egyet. Persze biztosan felkelnénk nélküle is, de a sírás is csak halkan hallatszik nélküle, így jobban érzem magam.

Légzésfigyelőt azt vettünk, én fontosnak tartom. Addig, amíg kiságyban alszik fogjuk használni, a nagyobbnál is így volt, másfél évesen kapta a leesésgátlós ágyat.

2017. nov. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, akkor veszek mindkettőt ,hogy nyugodtabb legyek
2017. nov. 12. 21:11
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Nekünk is 2az1ben volt. 2,5 éves korig használtuk.
2017. nov. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő volt. A bébiőrből kamerás van (wifis kamera), jó mert ha mocorgás van rá tudok nézni hogy álmában mocorog-e vagy mennem kell. Igy csak akkor kell menni ha felébred, a legtöbbször csak álmában motyog meg mozgolódik.
2017. nov. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 2in1, Angelcare. De légzésfigyelô mindenképp legyen.
2017. nov. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Van pelenkara csiptetheto is (Respiro sense, Snuza), azt a babakocsiban is tudod hasznalni, meg akkor is, ha egyuttalvas lesz belole (ezt nem tzdhatid elore). Ha a bolcsohalal megelozese miatt veszed, akkor erdemes elsosegely-tanfolyamot is vegezni melle, es ramenni arra, hogy menjen a szoptatas, es ha szobajon az egyuttalvas, akkor erdemes tudni, hogy biztonsagossa tett formaban az lecsokkenti az eselyet. A bebior jo dolog annak elkenerr, hogy 1,5 ev alatt mi alug hasznaltuk, mert nagy testkozel-igenyu a gyerekem, es sokszor csak ugy alszik, ha mellette vagyok, de mar egyre tobbszor ki lehet mellole jonni, es ilyenkor jol jonne.
2017. nov. 13. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
13%
Mivek nem a Buckinggam egyik emelete a miénk, felesleges volt. Aki egy lakásban jamerával figyeli a babát, mert olyan lusta, hogy a szobaajtóig se lép ötöt....
2017. nov. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!