Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adventi naptár egy évesnek?

Adventi naptár egy évesnek?

Figyelt kérdés
Létezik olyan ami neki való, nem csoki van benne? A párommal minden évben meglepjük egymást valamilyen adventi naptárral. Idén szeretném ha a kislányunknak is lenne sajátja, nagyon sok félét láttam, de olyat még nem ami neki is jó lenne. Valami kekszesre gondoltam, vagy bármit ami neki való lehet. Látott valaki ilyesmit? Vagy készítsek saját kezűleg? ... és akkor én döntöm el mi legyen benne

2017. nov. 15. 13:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

A mi kicsink 16 hónapos, valószínüleg ő sem érti és nem fog rá emlékezni, de lesz adventi naptára. Mi itthon készítjük saját kezűleg. Vettünk kisebb-nagyobb papírtasakokat, összesen 24-et, kilyukasztjuk, színes zsinórt fűzűnk át a lyukon, hogy fel lehessen akasztani. A papírra színes filccel rajzoltuk a számokat, meg kis vidám téli mintákat; hópehely, Mikulás, rénszarvas, ilyesmik.

A szütyőket mi töltjük meg apróságokkal. Lesz benne teljes kiörlésű keksz, mandarin, avokádó, (igen, amúgy is kap gyümölcsöt), matrica, aszalt gyümölcs, fürdőjáték (5 darabos készlet 1500.- volt), ez 5 napra elosztva, szóval naponta egy, lego duplo készlet is szétszedve, egyik nap egy figura, máskor pár építőelem, mire vége a 24 napnak addigra teljes a készlet. Mi így vonjuk be az ünnepi készülődésbe, még ha sokak szerint teljesen értelmetlen is ez az egész.

2017. nov. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!