Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A frissen otthon pépesített...

A frissen otthon pépesített gyümölcsöt meddig lehet a hűtőben tartani és felhasználni? 6 hónaposan most kezdjük a hozzátáplálást.

Figyelt kérdés
2008. okt. 23. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet tárolni szerintem 1-2 napig, de nem túl időigényes dolog elkészíteni, ugyanakkor ha áll, akkor megbarnul és nem túl gusztusos. Én mindig frissen csinálom neki.
2008. okt. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, igazad van, de most volt itthon barack és ha nem csinálom meg, akkor megrohad. A felét lefagyasztottam a felét hűtőbe tettem. De előszöt almát ajánlott a babának adni pár napig, nem?
2008. okt. 23. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csináld meg mind, mert egyszerre nem fog sokat enni, viszont pár nap alatt tönkremehet. Még mindig jobb, fagyasztva.

Mi is most kezdtük, 2 hete, de nem mennyiség az, amit egy nap egyszer megeszik.

Jó kanalazást!

2008. okt. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző válaszadó:

Barack, alma, sütőtök, gesztenye, ami gyümi, és elsőre ajánlott.

Mi barackkal kezdtük, majd alma, sütőtök, gesztenye, körte.

Ma ettük vacsorára a párolt zöldséget, és nem hagyott enni, belemászott a tányérba, így megkóstolta a karfiolt, répát, zöldbabot, borsót. Mindegyikből egy minyurt kapott, de úgy kellett onnan elvinnem, mert nagyon rá akart kapni. Holnap zöldség jön!

2008. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A hűtőben két napig (48 órái) a mélyhűtőben 6 hónapig.

Én a gesztenyét hülyeségnek tartom, mert én sem ettem még soha és nem is igazán sorolnám azt ételkategóriába. Én bábokat készítek gesztenyéből nem főzeléket:) bocsi

2008. okt. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszolónak vhol igaza van,azért mondják,h amit lehet kóstoltasd meg vele,h szokja az ízeket.Minél több fajtát ismer,annál valszínűbb,h nem lesz válogatós.Én pl. ezért adom 3-4 cég bébi kajáját-Nestlé, Hipp, Kecskeméti, Univer-mert egy picit mindegyik eltér a másiktól,ezáltal sok sok féle ízzel ismerkedik meg.5 hós baba anyukája
2008. okt. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A gesztenye igenis ajánlott babáknak, és nagyon finom. Ha nem ettél még, ajánlom próbáld ki. A bábokat a vadgesztenyéből csinálják, nem a szelídből. Az kicsit drága ehhez.
2008. okt. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!