Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy a 2 hónapos...

Normális hogy a 2 hónapos kislányom így elvan magában?

Figyelt kérdés
Az első hónapban szinte állandóan fogni kellett járkálni vele csak úgy maradt meg majd kb 5 hetes korától elaludt este magától csak le kellett tenni most meg már egésznap abból állunk hogy megetetem, megbüfiztetem fogom egy kicsit majd hisztizik a kezemben és ha lerakom rögtön abba hagyja a hisztit, piszkálja a játékait maga körül ütögeti, beszél nekik vagy egyszerűen csak nézi őket de nem igényli hogy felvegyem. Képes akár egy két órát is ellenni magátol. Ha elálmosodik napközben akkor becsukja a szemét és alszik egyet. Persze egésznap sokat beszélgetek neki mutogatom a játékokat mosolyog is rám egyfolytába de nem igényli hogy kézben legyen. Van olyan hogy egésznap csak akkor fogom mikor etetem, büfiztetem. Hogy lehet hogy ennyire szereti ha levan rakva? Nem pont fordítva kellene lennie?

2017. nov. 17. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kezdi felfedezni maga körül a világot?örülj neki h elvan az én Kisfiam is elvolt és ha álmos volt elaludt egyedül :)
2017. nov. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt 😊 ha elvolt magaban akkor nem ringattam nem jarkaltam vele. Persze osszebujtunk es megvolt a sok kozos ido minden nap. Mai napig feltalalja magat egyedul ameddig elvegzem itthon a dolgom es tudja hogy utana jon a kozos jatek 😊most lesz 4 eves 😊
2017. nov. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!