Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Foggal született gyermekek...

Foggal született gyermekek szülei? Lehet-e összefüggés ebben?

Figyelt kérdés
Kisfiam 7 éves. Valamiféle még meg nem állapított mássága van. (Magas tehetség vagy asperger?) Férjem egy ezermester, aki mindenhez ért. Sem ö sem fiam nem született foggal, csak férjem öccse, neki is van egyfajta mássága mint anyósomnak is. Kérdésem hogy a foggal született gyerekeknél megfigyelhetöek ilyesmik, van-e összefüggés a dolgok között... Ha igen légyszi irjátok meg hogy mi.
2017. nov. 19. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
A családunkban 1 ember született foggal, mániákus depressziója van. Hogy van-e összefüggés fogalmam sincs.
2017. nov. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kiváltó ok esetleg ismert? Már kisgyermek korában is az volt, vagy csak azzá vált? Kisfiam is az lesz ha nem teszek érte valamit mert másságát nem tudják az iskolatársak elfogadni, ugyanugy mint férjemét és sógoromét sem tudták....
2017. nov. 19. 19:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés. Viszont az autizmus genetikai betegség, eltérés. Sanszos, hogy mind azok.
2017. nov. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik gyerekem született foggal. Teljesen átlagos (jó értelemben) iskolás.
2017. nov. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"férjem öccse, neki is van egyfajta mássága mint anyósomnak is"


A masság itt van, nem a fogakban. :)

2017. nov. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Tudom én, hogy a másságot nem a fog okozza, de gondoltam, hogy esetleg a másság foka okozhat mellekesen veleszületett fogat. De akkor nem. Köszönöm a választ!
2017. nov. 21. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!