Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Masfel eves lanyom keveset...

Masfel eves lanyom keveset eszik, nem lesz komolyabb baja?

Figyelt kérdés
Reggelire,ebedre,vacsorara nemeszik nagyon sokat,mondja hogymar nemkell,napkozbe meg eszik joghurtot is,de en ugygondolom,hogy ez keves ennyi idos babanak.De nem rosz kedvu emiatt,es nem is fogyott,ti hogy vagytok evel?
2008. okt. 23. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a keresztlányom ilyen évek óta,most hat éves.Mindig kap étvágycsinálót,néha kicsit jobb a helyzet, de nagyon keveseket eszik,viszont ő sem fogy.A doktornője szerint ha éhes eszik annyit amennyit kell,vagy szüksége van.

Persze én is aggódnék ha a helyedbe lennék, de ha orvos is ugyanazt mondja,sztem nem lesz gond,az a lényeg,hogy hízzon,és jókedvű,nyugodt kislány legyen.

2008. okt. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy baba vagy nő, vagy hízik. A kettő együtt nem megy. ;) Szerintem sem kell aggódni, ha kevesebbet eszik. Kínáld gyakrabban kevesebb étellel. Az nem jó, ha kevésszer akarod megtömni. És persze, hogy jókedvű, hiszen most fedezi föl a világot, így nem az evés van a középpontban. Még egy ötlet: próbáld meg bevonni a konyhai teendőkbe. Vidd ki magaddal a konyhába, hadd lássa, hogyan készül az étel - úgyis lány, előbb utóbb meg kell tanulnia főzni. ;) Lehet, hogy ha látja, hogy mi folyik a konyhában, és bevonod az elkészítésbe, nagyobb kedvvel fog enni. De korántsem biztos, hogy sokkal többet.
2008. okt. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!