Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még csak tervezgetjük a...

Még csak tervezgetjük a babát, nem vagyok várandós, de már nézelődünk a bababoltokban a férjemmel, és megvettünk néhány dolgot, ami fiú és lány babának is jó (babakád, kiságy, stb. ) Ti is csináltatok hasonlót, vagy teljesen zakkantak vagyunk?

Figyelt kérdés

2017. nov. 22. 18:25
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
72%
Mi is a 12. hét után vettünk egy cumit meg néhány kis ruhát. 5-6 hónapos terhes voltam mikor beszereztük a nagyobb dolgokat és a 7-8. hónapban készült a babaszoba. Feleslegesnek tartottam korábban vásárolgatni, mert azért kezdetben nagyobb az esély a vetélésre, szerencsére nem ìgy történt, de nem szerettem volna a neki vett holmikat egy gondolatban létező gyermeknek eltenni. Megszakadt volna a szívem! De nem mondok olyat, hogy zakkantok vagytok vagy butaságot csináltatok. Nekünk korán, a második hónapban sikerült, de az első hónapban a negatív tesztet alig tudtam elfogadni, megismeteltem még rengetegszer. Még rosszabb lett volna ha bevásárolok, akkor valószínűleg kis ruhákat szorongatva zokogtam volna.
2017. nov. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem hasonló eset, mint amit az unokatesóm kitalált. 15 éve van együtt a párjával, aki nem akar gyereket. Mi a másodikat tervezzük, megkért, hogy Vince ne legyen, mert egyszer az övét úgy fogják hívni.
2017. nov. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ne haragudj de sosem lehet tudni hogy alakul a terhesség....ha érted mire gondolok.

Arrol nem is beszélve mi van ha nem jön össze a baba?Bármi oka lehet,sajnos egyre gyakoribb hogy valamelyik félnél gond van és nem sikerül a baba :/

2017. nov. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
60%

"Mi így hangolódunk a férjemmel arra, hogy milyen lesz, ha már hárman leszünk"

Hát nem olyan lesz.Sokkal rosszabb.A gyerek nem csak vásárolgatásból áll.

2018. máj. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Köszi. Pedig eddig azt hittem, hogy csak vásárolgatásból áll egy gyerek. Jó, hogy tájékoztattál...

Az ilyenek minek írnak?

2018. máj. 21. 15:41
 26/28 anonim ***** válasza:

Én terhesség eléjétől kb. 6 hós korig szinte mindent beszereztünk, mert én nem akartam nagy hassal jönni menni, főleg, hogy a férjem állandóan dolgozott, így mindig ki kellett használni azt az alkalmat, amikor ráért és tudunk menni, hogy lássam is mit veszek. (Nem vezetek és egy szar közlekedésű lakóparkban lakunk, egy tipikus autós helyen, ahonnan már nem-terhesen is utáltam bárhová is menni, mert minden dupla, tripla időbe telik.)

Meg alapból valami félelem telepedett rám, és nem igazán mertem kimozdulni, főleg egyedül, ez valami depi lehetett vagy nem tudom mi.

A gyerek születése után derült ki, hogy pl. kell elektromos mellszívó, na, azt szülés után vettünk.

2018. máj. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértelek, nekem volt egy kis ruhácskánál bekattanásom a turkálóban. A gyerek az ötéves tervben szerepel, mégis alig tudtam lebeszélni magam a boltban, hogy ne vegyem meg. Irtó cuki holmi volt, a családalapításra való igényem már egy-két éve szárba szökkent, így rém nehéz volt ellenállnom.

A vágyak márpedig ilyenek...megpróbáljuk bármi áron közelebb húzni magunkhoz, materializálni, megtenni végre pár apró lépést a célhoz vezető úton.

Különc a viselkedésetek, mert sokan babonából és a realitás talaján maradva sem vásárolnak be előre, ami érthető, ti pedig inkább vagytok álmodozók. Szerintem nem gáz, abszolút kettőtökre tartozik, a lelkesedésetek amúgy aranyos.

Közben eltelt jópár hónap...mi újság veletek?

2018. júl. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
#11-es válaszoló vagyok, azóta nekünk összejött, 13. hétnél járok, de még így sem mentem eddig a bababoltok közelébe. Csak egy várandóskönyvet vettem a 8-9. hét környékén.
2018. júl. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!