Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a gyereketek,...

Mennyi idős volt a gyereketek, amikor először engedtétek, hogy megfogja, megsimogassa saját kutyátokat, macskátokat?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 11:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
És a kezét mivel mostátok meg utána, hogy ne maradjon kutyás/macskás?
2010. jún. 1. 11:51
 12/17 anonim ***** válasza:
Szappannal.:)
2010. jún. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha nagyon aggódsz: DM-ben kapható, HiGeen Antibacterial kézfertőtlenítő, alkoholos gél. Citrom illatú 600 ft körül van.

Én az esetleges utcai kutyakaki felszedés esetére vettem.

2010. jún. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha én mindig mostam volna a kezét, miután macskához vagy kutyához nyúl, az egész napunk kézmosásból állna. :-) Oltott, féregtelenített, élősködőmentes, egészséges kutyánk és macskáink vannak. Ráadásul szabadon ki-be járnak a házból. A gyerekem legjobb játszótársai. 22 hónapos a leányzó, még nem volt beteg.
2010. jún. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom még csak 5 hónapos, és állandóan a szájában van a keze, azért mosom meg neki, ha a kutyához nyúl. Szappannal vagy fürdetőkrémmel mosom meg a kezét. Nagy ügyet nem csinálok a kutyából, mert 2 szobás lakásban egy légtérben élünk, ha akarnám se tudnám elszeparálni a babát a kutyától.
2010. jún. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát mivel benti a kutya, ezért nem igazán mostam meg utána a gyerek kezét. Ha kinti, akkor babaszappan és kész.
2010. jún. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Victory82 ***** válasza:
100%
Szia!Mikor hazahoztuk a kórházból a kisfiamat,egyből megszagoltattam a 2 kutyusunkkal,hogy ismerős legyen az illata nekik.Most 2 és fél éves nagyfiú és mindig mennek utána a kutyák odakinnt,elmagyaráztam neki,hogy csak akkor simogatjuk a kutyusokat,ha anya is ott van.Nagyon szeretik egymást,kb.1 éves kora óta engedem neki,hogy simizze őket!Üdv.Viki.
2010. jún. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!